EKA 100 karneval

EKA 100 karneval

See on EESTI KUNSTIAKADEEMIA suur juubelipidu, kuhu ON OODATUD nii vanad kui noored, nii suured hinnatud kunstnikud kui alustavad artisanid, nii ülikooli töötajad kui üliõpilased. KÕIK kes tunnevad vaimset ja füüsilist sidet Eesti kõige suurema kunstiülikooliga ja kunstiga üldse. 

Oodata on!:

3 ERINEVAT SAALI:

1. 

Keldris on tumedamate helide poolest tuntud tüdrukute pidu LOVE PONY, kellel on samuti sünnipäev. Esimene. 

KATJA ADRIKOVA, MARTA VAARIK, ULJANA PONOMARJOVA dj settide vahele võib kuulda HAšš’i(Helina Reinjärv) ja NEO ZION’i (Rene Köster) LIVE’i ning külalisena esineb ponide seas ka LOTTE JÜRJENDAL. Visuaalid ALYONA MOVKO.

2. 

Katelde saal, esimesel korrusel on tširkuse artistidega rikastatud võlumaailm. Külalisi võtab vastu KEELPILLIKVARTETT. Live teeb KIWA DREAMBÄND koos EKA KOORiga. MIMICRY esitleb oma verivärsket singlit. 

Toimub 2015 aasta parimate õppejõudude tunnustamine üliõpilaste poolt. 

Õhtu teeb sünnipäevalugudega lõbusaks šarmantne noormeeste kamp: PARMANI PEOPLE kuhu kuuluvad JOHAN TALI, PRIIDU ALLANDI, HANNES AAVA, INDREK MIGUR ning KARL SALUVEER visuaalidega.

3. 

Viiendal korrusel asub PARANOIA kirjastuse performance/vaba-lava, kus teiste seas astuvad üles SANDRA JÕGEVA, ANTON KUBRIK (RUS), KAUR KENDER ja järjekord ulatub esimesele korrusele välja, kus huvilised saavad telekast live’s jälgida mis katuse all toimub ning liftiga üles-alla kihutada.

!!! Viimasesse võite REGISTREERUDA kirjutades oma esinemise soovist marta.vaarik@artun.ee või curatornuhk@paranoia.ee

Lisaks on hot-dogi putka, juba legendaarseks saanud fotobox ja tuba tantsijaid täis! Tegemist on EKA PEOGA. Nagu vanasti!

Ruumi on! Palju. Kunsti näeb! Muusika mängib! Heli on hea! Kõik on kostüümides ja baare on kaks! Ja sõbrad on kõik kohal! NIi vanad kui uued!

PILET kohapealt:

EKA tudeng 5€, teistele 8€. 

KUI OLED KOSTÜÜMIS!! 4€ (üleni)


Postitatud