EKA ARHITEKTUURI JA LINNAPLANEERIMISE ERIALA MAGISTRITÖÖDE KAITSMINE 19. DETSEMBRIL

Magistritööde kaitsmine, kevad 2019
Asukoht:
A501

Algus k.p.:
19.12.2019

Algusaeg:
10:00

Lõpp k.p.:
19.12.2019

19. detsembril kaitsevad kaks arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala tudengit oma lõputöid. Kaitsmine on kõigile avatud. Olete teretulnud kuulama!

AJAKAVA

10.00

Ivo Heinrich Arro – Sidus linnaruum

Juhendajad: Toomas Tammis, Tarmo Teedumäe

Ivo otsib oma töös võimalusi kasutada Tallinna linna omandis olevat maad arendustegevuseks nõnda, et üksikute ja killustunud uusarenduste asemel areneks linn tervikliku sidusa ruumina. Planeeringu eesmärk on lisaks uutele elu- ja äripindadele tekitada ühendus- ja sõlmpunkte juba eksisteerivate fragmenteeritud kudede vahele. Täpsemalt tegeleb planeering Tallinnas Sikupilli ja Kadrioru vahele jääva kunagise loomaaia krundiga.

10.50

Kristi MeriloKodulähedane kool. Hooned ja maastik kui õpetajad

Juhendajad: Katrin Koov, Kadri Klementi

Kristi teeb oma magistritöös ettepaneku kogukonnakooli rajamiseks, kus nii arhitektuur kui loodus on õpetaja rollis. Loodust läbi vahetu kogemuse austama õppides kasvavad keskkonnast hoolivad noored, kes julgevad oma ümbruse osas julgemini seisukohta võtta. Hoone korrashoius osalemine paneb aga ka hoonest endast rohkem hoolima. Koolihoonesse kujundab Kristi lapseskaalas ruumid ja pakub nii välja sujuvama, ruumiliselt toetatud ülemineku lasteaiast kooli.

Jaga sõpradega:

Postitas Kadi Karine
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimineArhitektuuri­teaduskond