EKA avatud akadeemia ja Erinevate Tubade Klubi kutsuvad

Asukoht:
Erinevate tubade klubi

Algus k.p.:
19.12.2018

Lõpp k.p.:
20.12.2018

EKA x ETK: kunstilaupäevitajad ja pühapäevaklubilised

EKA avatud akadeemia ja Erinevate Tubade Klubi korraldavad 19.—20. jaanuaril Kalamajas nädalavahetuse, mis ka nädalavahetus on.
Laupäeval liidame oskusi ja teadmisi EKA avatud akadeemia kunsti, disaini ning arhitektuuri töötubades. Pühapäeval lahutame meelt ja kosutame vaimu ETK päevaklubis.
Nädalavahetuse kirsiks tordil on Vaiko Eplik & Eliit, kes oma värsket albumit „Uus karjäär uues linnas“ Erinevate Tubade Klubis esitleb.
Laupäeval kogunevad kõik suuremad ja väiksemad kunstilaupäevitajad Eesti Kunstiakadeemiasse, kus toimuvad oma ala proffide juhendamisel EKA avatud akadeemia töötoad igas vanuses kunsti- ja disainihuvilistele. Töötubades osalemiseks on vaja eelnevalt registreeruda.
Agara kunstilaupäevitamise eest premeerime end laupäeva õhtul Vaiko Epliku & Eliidi kontserdiga, mis algab Erinevate Tubade Klubis kell 19.00.
Pühapäeval jätkame heas seltskonnas meele ja keha kosutamisega. Kell 15.00 avab ETK oma uksed kõigile päevaklubilistele, kes soovivad pühapäeva mõnusalt veeta. Pakume direktorisuppi, mängime laua- ja videomänge, teeme väikese maleturniiri ning paneme proovile oma teadmised viktoriinis ja õnne bingomängus.
EKA avatud akadeemia töötubadesse saab registreeruda siin:

 

Jaga sõpradega:

Postitas Elise Eimre
Viimati muudetud

Üritused