EKA FOTO 20 viimane klubi – “Foto avatud väljal”

Fotoosakonna magistrantide reis Belgiasse 2018.a. kevadel. Vasakult: Triin Kerge, Marge Monko, Silvia Sosaar, Kaisa Maasik, Andrus Lauringson, Keiu Maasik, Maris Karjatse. Foto: Marta Vaarik
Asukoht:
EKKMi kohvik (Põhja pst 35)

Algus k.p.:
23.10.2018

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
23.10.2018

24. oktoobril kell 18:00 toimub EKKMi kohvikus järjekorras neljas EKA FOTO 20 klubiõhtu. Vestluse teemaks on “Foto avatud väljal”. Vestlusring toimub inglise keeles.

Võibolla on “fotograafia” – “valgusega joonistamine” – liiga tagasihoidlik termin hõlmamaks täna selle sõnaga tähistatavate kultuuriliste, sotsiaalsete, teaduslike ja sõjaliste praktikate paljusust. Foto singulaarse kujundi jäikus pingestub andmevoogude peatumatu ringluse vastu, luues ruumi- ja võimusuhteid viisidel, mis tihti inimsilmale nähtavad pole. Milliseid kunstiteooriast väljapoole jäävaid valdkondi ja protsesse kunstnikud jälgivad, et teha fotograafiaga huvitavaid asju ja tähele panna, mida fotograafia maailmaga teeb?

Vestlust modereerib Kristel Raesaar ning osalevad Marge Monko, Maija Rudovska, Hirohisa Koike ja Paul Paper.

Jäätist pakub Chicks on Icecream ning DJ on Marta Vaarik.

 

EKA foto 20 visuaalse identiteedi autoriteks on graafilise disaini osakonna tudengid Mai Bauvald ja Ran-Re Reimann. EKA FOTO 20 veebileht, mis täieneb aasta jooksul infoga osakonna ajaloo kohta, on kättesaadav siin: https://www.foto.artun.ee/.

Täname: Mai Bauvald, Ran-Re Reimann ja Anneli Kripsaar, Eve Kiiler, Marco Laimre, Eesti Kultuurkapital, Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum.

 

Kogu ürituste programmi saab jälgida siin:

 

Lisainfo:

Laura Kuusk
Fotograafia osakond 
Eesti Kunstiakadeemia
laura.kuusk@artun.ee
+372 55 584 609

Laura Toots
Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum
laura.toots@ekkm.ee
+372 511 7886

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Fotograafia Avatud loengudÜritused