EKA seminarid Ettevõtluspäeval 1-2.10

Asukoht:
Viru Keskus

Algus k.p.:
01.10.2013

Algusaeg:
11.00

Lõpp k.p.:
02.10.2013

2013. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on piirideta ettevõtlus, mille all võib käsitleda nii geograafiliste kui mõtteliste piirideta ettevõtlust. Ettevõtluspäeval toimub väga palju seminarre, EKA organiseeritud seminarid on alljärgnevad:

1. oktoobril Viru Keskuse konverentsisaalis Grande 3
11.00 – 12.30 paneeldiskussioon “Disaini oma toodet!” .
Esitletakse innovaatilisi koostööprojekte, arutatakse koostöö plusside ja miinuste üle, tuginedes reaalsetele kogemustele. Diskussioonpaneelis räägivad: Kadri Uljas, Andre Eistre (Jomi Interactive OÜ, tark joogipudel); Jvar Arulaid (Hosewear OÜ- tuletõrjevoolikute taaskasutus); Mauri Abner (Radis OÜ- noorepere mööbel); Lilian Promet (Snoller, Talent Capital OÜ). EKA moderaator Merike Rehepapp (tootedisain)

12.45 – 13.30 seminar/töötuba teemal “Tehnoloogia- vahend või eesmärk?”
Ettekanne vaatleb tehnoloogia rolli loomemajanduses. Renee Puusepp (arhitekt, SliderStudio Ltd) räägib digitaalsete töövahendite kasutamisest ja arendamisest arhitektuuri ja disaini loomel nii akadeemilises kontekstis kui ka SliderStudio Ltd ja Stickyworldi näidete varal. Ettekande lõpus toimub avatud arutelu.

2. oktoobril Artise kino väikeses saalis

17.00 – 18.00 Noorte disainerite edulood „Ülikoolipingist ettevõtjaks “.
Enda lugusid räägivad EKA spin-off ettevõtjad: Kristi Rummel (Disainiosakond OÜ), Eerik Kändler (Meem OÜ) ja Tanel Kärp (Hooandja looja).

Täieliku Tallinna Ettevõtluspäeva programmiga saab tutvuda veebis ettevotluspaev.tallinn.ee ja nende facebooki aadress:https://www.facebook.com/ettevotluspaev 

— 
Tervitades/Regards,        
Kelli Turmann

Ettevõtlus- ja karjäärikonsultant / Entrepreneurship and career consultant    EKA teadus- ja arendusosakond / Estonian Academy of Arts R&D department 

Estonia pst 7/Teatri väljak 1   Tallinn 10143   Estonia 
+372 6 267 345

www.ArtUpCareer.net     start.artun.ee


Jaga sõpradega:

Postitas Gregor Taul
Viimati muudetud

Avatud loengud