EKA sisearhitektuuri Kohvihommik vol 2: “elu & olu Kolumbias ja Iraanis”

Asukoht:
EKA sisearhitektuur, nunne 16

Algus k.p.:
02.11.2017

Algusaeg:
09:00

Lõpp k.p.:
02.10.2017

Neljapäeval, 2. novembril jätkame kohvihommikute traditsiooniga: sel korral on kohviliste ees laval Andrea Lilian Zuniga Lozano KOLUMBIAST ja Seyedeh Sarina Masoumi IRAANIST, kes räägivad meile endast ja oma kultuurist, sealhulgas ruumikultuurist. Eestisse tõi nad mõlemad meie osakonna magistriprogramm, mistõttu võib ilmneda ka vaatenurki välistudengite kohtumisest Eesti ruumiharidusega.

Sisearhitektuuri osakonna kohvihommikud toimuvad iga kuu esimesel neljapäeval. Lavale astuvad osakonna tudengid ja vilistlased, kes räägivad meile oma elust, tööst ja õpingutest väljaspool Eestit läbi ruumi spektri. Et kohvihommik oleks oma nime vääriline, pakutakse kõigile osalistele kohvi. On juhtunud, et saab ka kooki (koogi jaoks võiks tsipa sularaha taskusse panna).

Absoluutselt KÕIK on oodatud – tudengid ja õppejõud nii meie kui teistest EKA osakondadest ja teistest koolidest! Sobib ka neile, kes tahavad osakonnas õppimisest paremat pilti ette saada. NB! Sel korral toimub kohvihommik inglise keeles!

Äratuskell helisema ja kohale!

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Arhitektuuri­teaduskondSisearhitektuur Avatud loengudSisseastujale