EKA VR labor kutsub: Tehistõelisuse teemahommikud

Asukoht:
A405 ja C408

Algus k.p.:
08.06.2019

Algusaeg:
12:00

Lõpp k.p.:
28.06.2019

8. juunil ja 28. juunil kell 12:00 toimuvad EKA VR Laboris Tehistõelisuse Teemahommikud, kus tutvustatakse  virtuaalreaalsustehnikate rakendusvõimalusi arhitektuuri, disaini ja kunsti praktikas.

Tehistõelisuse Teemahommikute eesmärgiks on hoogustada valdkondadeülest mõttevahetust virtuaalreaalsustehnikate kasutusest loovmeediumi mitte pelgalt esitlusvahendina. Suve hakul toimuvate ja sügisel jätkuvate ürituste keskseteks teemadeks on VRi rakendusvõimalused arhitektuurses disainiprotsessis (Artur Staškevitš), interaktiivsetes sensorilahendustes (Kristjan Männigo) ja narratiivipõhises sisuloomes (Rein Zobel). Ettekannetele järgneb mõttevahetus ja demosessioonid, kus tutvustatakse uusi VR seadmeid (Kristjan Oliver Kuus). Virtuaalreaalsuse ja emotsioonituvastuse seadmete koosmõjus on võimalus kogeda ka VR Laboris möödunud aastal tehtud projekte (Johanna Jõekalda).

Olete oodatud mõtteid vahetama!

Tehistõelisuse Teemahommikute programmi sisseseadmist EKA VR Laboris toetas Eesti Kultuurkapital. Esimene teemahommik toimub koostöös Eesti Virtuaalreaalsuse Kogukonnaga.
Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Üritused