ERAKORDNE ETENDUS “GAMAHEH VALEM” KOONDAB MUUSIKA-, TEATRI- JA KUNSTITUDENGID KAASAEGSES MÜSTEERIUMIS

Asukoht:
Kiriku plats 1, Tallinn

Algus k.p.:
01.06.2013

Algusaeg:
22:22

Lõpp k.p.:
01.06.2013

Muusika-, teatri- ja kunstitudengid kutsuvad kõiki Saša Pepeljajevi lavastatud kunstietendusele tutvuma printsessiga Gamaheh

1. juunil ajavahemikul 15.00-19.00 toimub Rüütelkonna hoone ruumides Kiriku plats 1 Tallinna Vanalinna Päevade programmi ametliku osana rahvusvaheline audio-visuaalne kunstietendus Gamaheh valem. Lavastuse ideeks on lõimida omavahel erinevad kunstivaldkonnad (muusika, kunst, teater), pakkudes külastajatele interaktiivset teatriskäimise kogemust. 

Üles astuvad kolme kunsti- ja muusikaülikooli tudengid ja vilistlased ning Postinstrumentum, Taavi Tulev, Ellerhein, NUKU stuudio ja teised. Etenduse kunstiliseks juhiks on Saša Pepeljajev (Venemaa-Eesti) ja kogu etteaste on inspireeritud Ernst T. A. Hoffmanni jutustusest “Meister Kirp”.

Osalejate loomingust saab mõistatuslik kaasaegne etendus, kus külastajaid ei ole piiratud ruumiliselt ega ajaliselt – iga külastaja saab valida aja etenduse vaatamiseks ning liikuda majas vabalt ringi. Kunstietendust Gamaheh valem esitatakse kolm korda järjest (algusega 15.00, 16.20 ja 17.40) neljas paralleelses stsenaariumis. Külastaja ise kaardistab etenduse ruumides liikumise ja otsustab, millisel moel ta lavastust naudib. Kõige julgemaid kutsutakse Rüütelkonna hoonesse terveks neljaks tunniks, et Printsessiga Gamaheh lähemalt tuttavaks saada…

Üritust aitab korraldadab ArtUpCareer.net rahvusvahelise ettevõtlus- ja karjäärikeskus.

Etendus on külastajatele tasuta. Etendustele lubatakse ruumidesse korraga 200 inimest. Vastuvõtu eest hoolitsevad  jutustuse tegelased.

Suurejoonelises etenduses osalevad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Rootsi Kuningliku Muusikaakadeemia tudengid ja vilistlased, Postinstrumentum, Taavi Tulev, OMAtsirkus, Teater Vene Teatrikool, NUKU stuudio, Ellerhein, Müstika tantsustuudio . Etendusesele lisavad elevust treenitud loomad.

(Foto autor Laura Nõmmik)

 

Loovtudengite ettevõtlus- ja karjääriteed toetab kunstietenduse peasponsor ROCCA AL MARE.

Üllatuskingitused paneb välja SEIKLUSED.EE

Kunstietenduse elluviimist finantseerib Kesk-Läänemere INTERREG IV A programmi 2007 – 2013 projekt “Access”, Kultuurkapital, Tallinna Ettevõtlusamet ja Tallinna Vanalinna Päevad.

Lisainfo
Kelli Turmann

Ettevõtlus- ja karjäärikonsultant
Eesti Kunstiakadeemia teadus- ja arendusosakond
Estonia pst 7/Teatri väljak 1
Tallinn 10143
Tel +372 6 267 345
Mob +372 50 922 08

Rahvusvaheline ettevõtlus- ja karjääriportaal www.ArtUpCareer.net 

EKA ettevõtlus- ja karjääriportaali: start.artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Gregor Taul
Viimati muudetud

Teadus- ja arendusosakond Üritused