FOTOGRAAFIA 25.04.-27.06 2017

Asukoht:
Estonia pst. 7, ruum 252

Algus k.p.:
25.04.2017

Algusaeg:
17.30-19.45

Lõpp k.p.:
27.06.2017

Fotodokumentalistika kursus. Oma aparaat on “kuningas”!

Fotodokumentalistika on žanr, mis vaatleb ja vahendab pildiliselt toimuvat, aja jälgi, märke ja lugusid. Fotodokumentalistika jäädvustab, kuid ka vormib fotograafilistele võimalustele toetudes tekkinud olukordi ja olustikku, omandades iga autori, teema ja olukorra puhul eri näo ning strateegia.

Sulle meeldib inimesi, olukordi ja olustikku pildistada?

Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemia kutsub fotodokumentalistika kursustele, mis aitab neid oskusi arendada ning sisulise terviku huvides leidlikumalt ja veenvamalt kasutada.

Kursus on mõeldud fotograafiaga tegelevale inimesele, kes tunneb oma kaamerat, kuid soovib parendada erinevate olukordade ning olustike jäädvustamise oskust. Õpe toimub läbi praktiliste koduste ülesannete. Tagasiside tehtud fotodele moodustab olulise osa õppest ning kätkeb sobilikke näiteid ja haakuvaid teemasid.

Et õpe pakub kõrvalpilku ning asetab tehtu laiemasse konteksti, sobib see nii algajatele kui edasijõudnuile.

Kogemustega fotoõppejõud Kalev K Vapper annab head ning kasulikku nõu ning üldpildi võimalustest, strateegiatest ja suundadest, mis ühe või teise situatsiooni pildistamisel tuge pakuvad. Kursus aitab enda ning teiste loomingus paremini orienteeruda ning õpetab enda tugevusi ja huve loominguliselt rakendama. Vaatluse all on seegi, kuidas oma pilte veenvalt näidata ning esitada.

Väga rõõmsa kohtumiseni!

Juhendaja: Kalev K Vapper, fotograaf, kunstnik ning Tartu Kõrgema Kunstikooli ja Eesti Kunstiakadeemia fotograafiaõppejõud

Aeg: teisipäeviti 25. aprillist kuni 27. juunini 2017
Koht: Estonia pst. 7, ruum 252
Kell: 17.30-19.45
Maht: 30 õppetundi / 3 eap
Hind: 240 eurot

Registreerumine vormi kaudu SIIT

Info ja registreerimine: pirje.kovatomas@artun.ee / +372 626 7327

Jaga sõpradega:

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud Akadeemia kursused