Grupinäitus „Argimõtete märjad südamikud“

Grupinäitus "Argimõtete märjad südamikud"
Asukoht:
Galerii Mihhail

Algus k.p.:
10.06.2021

Lõpp k.p.:
31.07.2021

Alates 10. juunist on Galerii Mihhailis avatud grupinäitus „Argimõtete märjad südamikud“. Rändav korterigalerii Mihhail asub näituse raames aadressil Pae tänav 57–39, Tallinn ning näitust saab külastada kokkuleppel.

Näituse „Argimõtete märjad südamikud“ lähtekohaks on ühelt poolt keskkonnateadlik tänulikkus veekogude kui liigirikaste elukeskkondade eest. Teisalt on näituse algimpulsiks posthumanistlik arusaam inimesest kui veelisest olendist, kelle elu on veest sõltuv sünnist surmani. Näitusel kohtuvad viis kunstnikku, kelle teoseid seob ühine kujund—kõik tööd osutavad mõne veekogu või vedeliku kaudu isiklikele mõtetele ning tunnetele, mis on seotud enesehoole eri aspektidega, nagu toimetulek emotsionaalsete raskustega, naudingud, argirituaalid ning kehaline tajuilm. Näitusel eksponeeritavad teosed kõnelevad suhtest iseenda, kollektiivi ja keskkonnaga ning osutavad viisidele, kuidas enda suhet teiste elusolendite ning veekogudega mõtestada.

Näitusel osalevad: Anna Mari Liivrand, Heli Haav, Junny Yeung, Maryliis Teinfeldt-Grins ja Sophie Durand
Kuraator: Brigit Arop
Graafiline disain: Sigrid Liira

2016. aasta kevadel Tallinnas käima lükatud nomaadlik korterigalerii Mihhail lähtub oma tegevuses solidaarsuse ja kommunaalsuse motiividest. „Argimõtete märjad südamikud“ on galerii kuues näitus, mis toob näitusepinna esmakordselt Lasnamäe linnaosasse.

Näitust saab külastada kokkuleppe alusel 31.juulini.
Rohkem infot:
brigit.arop@artun.ee
+372 5621 6259

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Vabade kunstide teaduskond