Haip-haip-hurraa! Kunstiprojekt/ajakiri Uus Number! esitlus 05.03.16

uusnumber

5. märtsil kell 18.00 esitletakse Tallinna Kultuurikatla korstnas värsket kunstiprojekt/ajakirja Uus Number!, mis võtab mänguliselt fookusesse kaasaegse kunsti ja kultuuri kommunikeerimise. Kunstiprojekt/ajakiri Uus Number! on sümboolne järg 2014. aastal avaldatud ajakirjale Uus Materjal.

Kunstiprojekt/ajakirja Uus Number! teemaks on kommunikatsioon → Haip → POPULISM kaasaegses kunstis ja kultuuris. Kuidas viia kaasaegset kunsti publikuni? Kuidas kommunikeerida kultuuri, mis seisab vastu enda kaubastamisele? Kus on piir kunsti konteksti arvestava kommunikatsiooni ja turuloogikast lähtuva ülehaipimise vahel? Kui palju on kunstil õigus kommunikatsiooniga manipuleerida?

Uus Number! on mitmekesine kogumik kultuuri- ja kunstiekspertide sissevaateid kultuuri ja kunsti kommunikatsiooni. Luubi all on ka kohalike kunstiinstitutsioonide tegevus ning panus kunsti populariseerimisse. Kunstiprojekt/ajakiri Uus Number! ilmub eesti ja inglise keeles, tiraažiga 222, ainult offline’is. Uus Number! jätkab eksperimenteerimist sisu ja vormi omavahelise suhtega ning mängib võrdselt ajakirjanduslike ja kunstiliste võtetega.

Kunstiprojekt/ajakirja identiteet ja formaat muutub iga numbriga, funktsioneerides kui omaette kunstiobjekt, mis taasleiutab iga numbriga teema, sisu, vormi, nime ja töömeetodid. Projekti annab välja MTÜ Uus Materjal kolleegium, kuhu kuuluvad käesoleva projekti raames: Madli Ehasalu, Marten Esko, Viktor Gurov, Eva-Erle Lilleaed, Evelyn Raudsepp, Brigita Reinert, Eda Tuulberg.

Kontakt:

Evelyn Raudsepp

+372 58042154

uusmaterjal@gmail.com

Facebook/uusmaterjal

www.newmaterial.ee

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud