JÄÄB ÄRA! Infotund: EKAs valminud teostega “kauplemine” turul

Asukoht:
Estonia pst 7, ruum 440A

Algus k.p.:
03.04.2018

Algusaeg:
15:00

Lõpp k.p.:
03.04.2018

Kuna meie jurist Anne-Riin on ootamatult haigestunud, siis jääb ära tänane infotund  Peagi kuulutame välja uue toimumise aja.

 

3. aprillil kl 15:00-16:00
Estonia pst 7, ruum 440A

EKAs valmib igapäevaselt palju erinevaid teoseid: fotod, kursuse- ja lõputööd, raamatud, maalid, skulptuurid, tellimustööd koostöös ettevõtete ja organisatsioonidega jne. Iga loometegevuse alguses on osapooltel võimalik kirjalikult kokku leppida kuidas jagunevad teose autorid ja õigused ning milline saab olema teosega “kauplemise” viis.

Küsimused, mida infotunnis käsitleme:
1) Kes on õppeprotsessis valminud teoste autoriteks EKAs ?
2) Missugused on autoriõigused?
3) Kuidas jaotuvad autorite varalised õigused tudengite, õppejõudude ja EKA vahel?
4) Missugused on võimalikud autoriõigustega seotud kokkulepped koostöölepingutes, et vältida hilisemaid vaidlusi ja varalisi kahjusid?

Käsitleme küsimusi jooksva arutelu vormis. Kui teil on konkreetseid küsimusi, millele soovite infotunnis vastust saada, siis palun saada küsimus juba eelnevalt e-posti aadressile:  kelli.turmann@artun.ee, et saaksime konkreetseid huvisid arvesse võtta infotunniks ettevalmistamisel.Infotunni korraldab EKA teadus- ja arendusosakond. Sissejuhatavad ettekanded ettevõtluskoordinaatorilt Ingela Heinaste’lt ja jurist Anne-Riin Kütt’ilt.

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Arhitektuuri­teaduskond Avatud loengud