Jonathan Woodroffe (S333) annab 8. novembril EKAs avaliku loengu

Asukoht:
EKA suur saal

Algus k.p.:
08.11.2018

Algusaeg:
18:30

Lõpp k.p.:
08.11.2018

Neljapäeval, 8. novembril kell 18.30 peab EKA aulas avaliku loengu “Produktiivsed linnad” arhitekt Jonathan Woodroffe (S333 Architecture + Urbanism), kes on töötanud suuremahuliste linnaplaneerimise ja arhitektuuriprojektidega nii Euroopas, Aasias kui USAs.

Modernistlik linn lõi tootmise, puhkamise ja elamistsoonid lahku. Produktiivsete linnade idee otsib töö olemuse muutumise ajastul võimalusi, kuidas need kolm linnalist tegevust uuesti kokku tuua – ühte linnaossa, ühte kvartalisse, isegi ühte majja. Kas see on võimalik? Oodatud on kõik arhitektuuri- ja ruumihuvilised, loeng on inglise keeles ning tasuta. Jonathan Woodroffe tuleb Tallinnasse seoses EKA arhitektuuriteaduskonna uurimisprojektiga Lõpetamata Linn, mis võtab sel semestril fookusesse linnakeskuse teema.

“Lõpetamata linn”
 on EKA Arhitektuuriteaduskonna poolt koostöös Tallinna linnaga läbiviidav kolmeaastane laiapõhjaline uurimistöö, mis küsib, milline võiks olla hea ja elamisväärne linn 21. sajandil ja kuidas see võiks väljenduda Tallinna linnaehituslikus arengus. Suuremahuline teadusprojekt keskendub Tallinna linnaehituslike visioonide ja ruumiliste tulevikustsenaariumite uurimisele. Uurimistöö läbiviimine saab teoks tänu kinnisvaraettevõtte Kapitel toetusele, kes panustab projekti kolme aasta jooksul kokku peaaegu pool miljonit eurot.

Jaga sõpradega:

Postitas Pille Epner
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimineArhitektuuri­teaduskond Avatud loengud