Kohvihommik ”Elu ja olu Palestiinas”

Asukoht:
Nunne tn 16 õppehoone 1. korruse saal

Algus k.p.:
01.03.2018

Algusaeg:
09:00

Lõpp k.p.:
01.03.2018

Neljapäeval, 1. märtsil jätkame kohvihommikute traditsiooniga: kell 9 on Nunne tn 16 õppehoone 1. korruse saalis kohviliste ees laval meie osakonna juht Hannes Praks ning tudengid Marie-Elise Chhabra ja Heleri Koltšin, kes räägivad enda kogemusest Birzeiti ülikoolis Palestiinas. Juttu tuleb nii oma projektidest kui ka üldiselt sellest, mida Birzeiti ülikoolis õppimine tähendab ja kuidas see muudest koolidest erineb. NB! Kuna kohvihommik langeb sel korral kokku EKA avatud uste päevaga, on sündmusele oodatud ka kõik, kes plaanivad sisearhitektuuri osakonda sisse astuda. Kutset on lubatud levitada!

Sisearhitektuuri osakonna kohvihommikud toimuvad iga kuu esimesel neljapäeval. Lavale astuvad osakonna tudengid ja vilistlased, kes räägivad meile oma elust, tööst ja õpingutest väljaspool Eestit läbi ruumi spektri. Et kohvihommik oleks oma nime vääriline, pakutakse kõigile osalistele kohvi. On juhtunud, et saab ka kooki (koogi jaoks võiks tsipa sularaha taskusse panna).

Absoluutselt KÕIK on oodatud – tudengid ja õppejõud nii meie kui teistest EKA osakondadest ja teistest koolidest! Sobib ka neile, kes tahavad osakonnas õppimisest paremat pilti ette saada.

NB! Sel korral toimub kohvihommik eesti keeles!

Äratuskell helisema ja kohale!

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Sisearhitektuur Avatud loengudSisseastujale