Kunstnikud ja disainerid Josse Pyl, Eloise Harris ja Jungmyung Lee tutvustavad oma loomingut

Visuaalid Josse Pyli, Eloise Harrise ja Jungmyung Lee töödest
Asukoht:
EKA C305

Algus k.p.:
22.10.2019

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
22.10.2019

Teisipäeval, 22. oktoobril kell 18 toimuvad Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini osakonna ruumis C305 graafiliste disainerite ja kunstnike Josse Pyli, Eloise Harrise ja Jungmyung Lee avalikud esitlused.

Kõik esinejad teevad ettekanded oma praktikast ja projektidest.

Jungmyung Lee tegutseb kirjatüüpide kujundamise, tüpograafia, kunsti ja kirjutamise valdkondades oma loodud Jung-Lee Type Foundry’s Amsterdamis, kus ta uurib kirjade elu ja emotsioone. Ta avaldab väljaannet Real-Time Realist, mis on unikaalne specimen, eksperimenteerimaks psühholoogiast tuntud emotsioonide rattal põhinevate seostega.
http://jung-lee.nl

Eloise Harris on vabakutseline graafiline disainer Berliinis, kes teeb koostööd erinevate kunstnike ja institutsioonidega. Ta kujundab visuaalseid identiteete, tegeleb kunstilise juhtimisega, trükiste kujundamise ja visuaalide loomisega ning õpetab külalisõppejõuna Berliinis UE ülikooli juures graafilise disaini mängu. Eloise on lõpetanud Werkplaats Typografie Arnhemis ja LCC Londonis.
http://www.eloiseharris.com/

Josse Pyl elab ja töötab Amsterdamis. Ta on olnud kunstnikuna Rijksakademie juures residentuuris Amsterdamis (2017–2018), lõpetanud magistriõpingud Werkplaats Typografies (2014–2016) kui ka KASKi Visuaalkunsti Kõrgkoolis. Hiljuti on Jossel olnud näitused galeriides, nagu 019 (Gent), Annet Gelink galerii (Amsterdam) ja Brakkegrond (Amstedam) ning osalenud grupinäitustel paikades, nagu Nest (Haag), Dash galerii (Kortrijk), Belgia biennaal (Gent) ja Ljubljana graafika biennaal (Ljubljana).
http://www.jossepyl.com/

Josse Pyl, Eloise Harris ja Jungmyung Lee on Tallinnas Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini osakonna kutsel ning viivad läbi erinevaid töötubasid 21.–25. oktoobril.

Esitlused toimuvad inglise keeles.

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Graafiline disain Avatud loengud