LÕPUTÖÖDE KAITSMISED 2016/17. ÕPPEAASTA KEVADSEMESTRIL

Algus k.p.:
29.05.2017

Lõpp k.p.:
14.06.2017

Lõputööde kaitsmispäevad ja kaitsmiskomisjonide koosseisud

1. KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

1.1. Muinsuskaitse ja konserveerimise eriala magistritööde kaitsmine toimub 29. mail 2017. aastal algusega kell 10.00

  • Hilkka Hiiop – esimees
  • Lilian Hansar
  • Anneli Randla
  • Riin Alatalu
  • Henry Kuningas (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  • Urve Kallavus (Tallinna Tehnikaülikooli materjaliuuringute teaduskeskus, vanemteadur, emeriitprofessor)
  • Pia Ehasalu (Tallinna Linnamuuseum, teadusdirektor)
  • Maris Veeremäe – sekretär

1.2. Muinsuskaitse ja konserveerimise eriala bakalaureusetööde kaitsmine 31. mail 2017. aastal kell 10.00

  • Oliver Orro – esimees
  • Anneli Randla
  • Merike Kallas
  • Hilkka Hiiop
  • Riin Alatalu
  • Elo Sova (OÜ Vana Tallinn, arhitekt)
  • Kaarel Truu (Muinsuskaitseamet, Lääne-Virumaa vaneminspektor)
  • Tiina Kuljus – sekretär

1.3. Kunstihariduse eriala magistritööde kaitsmine toimub 31. mail 2017 kell 10.00

  • Lilian Hansar – esimees
  • Helen Arov
  • Raivo Roosmaa
  • Kristiina Krabi-Klanberg
  • Annely Köster (Sally Stuudio, kunstikooli praktika õppejõud)
  • Anneli Porri – asendusliige
  • Tiina Kuljus – sekretär

1.4. Kunstiteaduse eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 5. juunil 2017 algusega kell 10.00

  • Ingrid Ruudi – esimees
  • Tiina Abel
  • Anders Härm
  • Karin Nugis
  • Elnara Taidre (Eesti Kunstimuuseum)
  • Maarin Ektermann – asendusliige
  • Pille Teppan – sekretär

1.5. Kunstiteaduse eriala magistritööde kaitsmine toimub 6. juunil 2017 algusega kell 10.00

  • Lilian Hansar – esimees
  • Ingrid Ruudi
  • Kädi Talvoja
  • Kadi Polli (Eesti Kunstimuuseum)
  • Linda Kaljundi (Tallinna Ülikool)
  • Karin Nugis – sekretär
  • Kristina Jõekalda – asendusliige

2. ARHITEKTUURI TEADUSKOND

2.1 Urbanistika eriala magistritööde kaitsmine toimub 23. mail 2017.

  • Maroš Krivy – esimees
  • Toomas Tammis
  • Andres Ojari
  • Keiti Kljavin
  • Panu Lehtovuori
  • Tauri Tuvikene
  • Kadi Karine – sekretär

2.2. Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala magistritööde kaitsmine toimub 6. ja 7. juunil 2017.

  • Peeter Pere – esimees
  • Klaske Havik
  • Eik Hermann
  • Maroš Krivy
  • Leonhard Ma
  • Ignar Fjuk
  • Panu Lehtovuori
  • Toomas Tammis
  • Siiri Vallner
  • Kalle Komissarov – asendusliige
  • Indrek Peil – asendusliige
  • Kadi Karine – sekretär

2.3. Sisearhitektuuri eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 7. juunil 2017.

  • Tarmo Piirmets – esimees
  • Sille Pihlak
  • Jan Graps
  • Renee Puusepp
  • Keiti Kljavin
  • Edina Dufala-Pärn
  • Aulo Padar
  • Tatjana Neborjakina – sekretär

2.4. Sisearhitektuuri eriala magistritööde kaitsmine toimub 9. juunil 2017.

  • Jüri Kermik – esimees
  • Marco Casagrande
  • Marten Kaevats
  • Hannes Praks
  • Kadri Klementi
  • Ivan Sergejev
  • Tatjana Neborjakina – sekretär

3. VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

3.1. Fotograafia eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 5. juunil 2017. a algusega kell 10.00 ARS-is või Lembitu 12 ruumis 05

  • Marko Laimre – esimees
  • Reimo Võsa-Tangsoo
  • Laura Kuusk
  • Mari Armei
  • Kati Ilves – välisliige
  • Kairi Remmel- Lilleberg – sekretär

3.2. Animatsiooni eriala magistritööde kaitsmine toimub 5. juunil 2017. a algusega kell 12.00 BFM-i kinosaalis NOVA (Narva mnt. 27)

  • Eve Kask – esimees
  • Lilli-Krõõt Repnau – välisliige
  • Arvo Iho – välisliige
  • Sondra Lampmann – välisliige
  • Janno Põldma – ekspertliige
  • Ave Kuusk – sekretär

3.3. Kunsti eriala magistritööde kaitsmine toimub 5. ja 6. juunil 2017. a algusega kell 10.00 Noblessneri valukojas

  • Kirke Kangro – esimees
  • Marge Monko – välisliige
  • Triin Tulgiste – välisliige
  • Taavi Piibemann – välisliige
  • Raoul Kurvitz – välisliige
  • Kadri Laas – välisliige
  • Jevgeni Zolotko – ekspertliige
  • Liina Siib – asendusliige
  • Raul Keller – asendusliige
  • Taavi Talve – asendusliige
  • Jaan Toomik – asendusliige
  • Marko Laimre – asendusliige
  • Ave Kuusk – sekretär

3.4. Kunsti eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 7. ja 8. juunil 2017. a algusega kell 10.00 Noblessneri valukojas või Lembitu 12 ruumis 05

  • Kirke Kangro – esimees
  • Jaan Toomik
  • Taavi Talve
  • Reimo Võsa-Tangsoo
  • Liina Siib
  • Elin Kard
  • Marten Esko – välisliige
  • Kairi Remmel- Lilleberg – sekretär

3.5. Animatsiooni eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 9. juunil 2017. a algusega kell 10.00 Tallinna Kinomajas

  • Olga Pärn – esimees
  • Mait Laas – välisliige
  • Ave Taavet – välisliige
  • Martinus Daane Klemet – välisliige
  • Kalev Vapper – välisliige
  • Priit Pärn – asendusliige
  • Ave Kuusk – sekretär

3.6. Stsenograafia eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 9. juunil 2017. a algusega kell 10.00 Vaba lava väikeses saalis või Lembitu 12, ruumis 21

  • Lilja Luhse – esimees
  • Inga Vares
  • Ann Lumiste
  • Marge Martin – välisliige
  • Kirke Kangro
  • Kairi Remmel-Lilleberg – sekretär

4. DISAINITEADUSKOND

4.1. Tootedisaini eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 29. mail 2017. a Apollo raamatupoes (Solarise keskus, Estonia pst 9, Tallinn)

  • Aivar Habakukk – esimees
  • Merike Rehepapp
  • Sven Sõrmus
  • Heikki Zoova
  • Lauri Hirvesaar
  • Janno Nõu – asendusliige
  • Merle Randmäe – sekretär

4.2. Graafilise disaini eriala bakalaureusetööde kaitsmine toimub 29. mail 2017. a. Eesti Arhitektuurikeskus (Põhja pst 27-A)

  • Indrek Sirkel – esimees
  • Kristina Ketola Bore
  • Nicole Killian
  • Tuomas Kortteinen
  • Laura Pappa
  • Ivar Sakk
  • Anneloore Sundja – sekretär

4.3. Moestilistika, kujunduskunsti, meediagraafika (eesti ja vene keelse) erialade portfooliote kaitsmine toimub 31. mail 2017. a Estonia pst 7 ruumis 252.

  • Ivar Sakk – esimees
  • Villu Järmut
  • Raido-Riho Laasi
  • Piret Puppart
  • Piret Mägi
  • Marko Kekišev – välisliige
  • Ene Järvsalu – sekretär

4.4. Klaasikunsti eriala portfooliote kaitsmine toimub 1. juunil 2017. a Estonia pst 7 ruumis 241

  • Tiina Sarapu – esimees
  • Piret Ellamaa
  • Eve Koha
  • Kristiina Uslar
  • Anneliis Leht
  • Marge Robam
  • Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

4.5. Keraamika eriala portfooliote kaitsmine toimub 2. juunil 2017. a Estonia pst 7 ruumis 426

  • Annika Teder – esimees
  • Heie Treier
  • Kaja Altvee
  • Leo Rohlin
  • Lauri Kilusk
  • Kersti Laanmaa
  • Tiit Rammul – asendusliige
  • Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

4.6. Naha- köite ja aksessuaaridisaini eriala portfooliote kaitsmine toimub 5. juunil 2017. a Eesti Tarbekunsti ja Disainimuuseumis (Lai 17).

  • Lennart Mänd – esimees
  • Kadri Kruus
  • Jaana Päeva
  • Karin Kallas
  • Rene Haljasmäe
  • Marta Moorats – sekretär

4.7. Tekstiilidisaini eriala portfooliote kaitsmine toimub 6. juunil 2017. a Estonia pst 7 ruumis 440-A

  • Nithikul Nimkulrat – esimees
  • Krista Leesi
  • Kristi Kuusk
  • Kristjan Mändmaa
  • Lylian Meister
  • Kärt Ojavee
  • Piret Valk – asendusliige
  • Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

4.8. Ehte- ja sepakunsti eriala portfooliote kaitsmine toimub 6. juunil 2017. a Suur-Kloostri 11 ruumis 103

  • Kadri Mälk – esimees
  • Tanel Veenre
  • Piret Hirv
  • Nils Hint
  • Peeter Sauter
  • Urmas Lüüs
  • Heigo Jelle
  • Eve Margus-Villems – sekretär

4.9. Moedisaini eriala portfoolitote kaitsmine toimub 6. juunil 2017. a Baltika moelaval (Veerenni 24).

  • Piret Puppart – esimees
  • Maire Milder
  • Marit Ahven
  • Inessa Josing
  • Gerly Tinn
  • Aljona Eesmaa
  • Anu Ojavee – sekretär

4.10. Disaini ja tootearenduse eriala (EKA ja TTÜ ühisõppekava) magistritööde kaitsmine toimub 6. juunil 2017. a Noblessneri valukojas (Peetri 10).

  • Kristo Karjust (TTÜ)
  • Aivar Habakukk (EKA)
  • Ott Pärna – välisliige
  • Ionel Lehari – välisliige
  • Peter McGrory (Aalto/TTÜ)
  • Martin Pärn (TTÜ/EKA)

4.11. Disaini ja rakenduskunsti eriala magistritööde kaitsmine toimub 7.–9. juunini 2017. a Noblessneri valukojas (Peetri 10)

4.11.1. Tekstiilidisain

  • Karin Paulus – esimees
  • Lylian Meister
  • Kristjan Mändmaa
  • Nithikul Nimkulrat
  • Kristi Kuusk
  • Merle Lobjakas – sekretär

4.11.2. Moedisain

  • Kai Lobjakas – esimees
  • Tanel Veenre
  • Marit Ahven
  • Kristjan Mändmaa
  • Sille Sarapuu
  • Merle Lobjakas – sekretär 

4.11.3. Graafiline disain

  • Kai Lobjakas – esimees
  • Jaan Evart
  • Kristjan Mändmaa
  • Indrek Sirkel
  • Ivar Sakk
  • Merle Lobjakas – sekretär 

4.11.4. Keraamika

  • Kai Lobjakas – esimees
  • Külli Kõiv
  • Mare Saare
  • Kristjan Mändmaa
  • Tanel Veenre
  • Merle Lobjakas – sekretär 

4.11.5. Klaasikunst ja -disain

  • Kai Lobjakas – esimees
  • Kai Kiudsoo-Värv
  • Kristiina Uslar
  • Kristjan Mändmaa
  • Tanel Veenre
  • Merle Lobjakas – sekretär

4.12. Tootedisaini eriala magistritööde kaitsmine toimub 8. juunil 2017. a Noblessneri valukojas (Peetri 10)

  • Aivar Habakukk – esimees
  • Rene Rebane
  • Kaspar Roost
  • Merike Rehepapp
  • Kristjan Mändmaa
  • Tanel Kärp – asendusliige
  • Merle Lobjakas – sekretär
Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud

Õppeosakond