Lõputööde kaitsmised 2019/2020. õppeaasta kevadsemestril

Algus k.p.:
25.05.2020

Lõpp k.p.:
19.06.2020

Eesti Kunstiakadeemia lõputööde kaitsmiste ajakava 2019/2020. õppeaasta kevadsemestril. Paljud kaitsmised on otseülekandena jälgitavad live.artun.ee veebilehel

Klaasikunst ja disain, BA
26.05 kl 15:00 ruumis B604/ videokonverents

Kujunduskunst (ruumikujundus, keskkonnadisain), BA
27.05 kl 10:00 videokonverents (meet.google.com/bon-shmx-qvp)

Kujunduskunst (meediagraafika, moestilistika), BA
28.05 kl 10:00 videokonverents (meet.google.com/wdq-oiii-weo)

Disain ja tehnoloogia tulevik, MA (EKA, TTÜ ühisõppekava)
02.06 kl 10:00 TTÜ-s, ruumis A101 või videokonverents

Muinsuskaitse ja konserveerimine, BA
02.06 kl 10:00 ruumis D412 ja videokonverents

Keraamika, BA
02.06 kl 10:00 ruumis A403 või videokonverents

Muinsuskaitse ja konserveerimine, MA
03.06 kl 10:00 ruumis A501 ja videokonverents

Meediagraafika (venekeelne), BA
03.06 kl 11:00 ruumis A403 või videokonverents

Interaktsioonidisain, MA
04.06 kl 10:00 ruumis A101 või videokonverents

Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA 
04.06 kl 10:00 ruumis A501 või videokonverents

Kunstiõpetaja, MA (EKA, TLÜ ühisõppekava)
05.06 kl 09:00 ruumis A302

Interaktsioonidisain, MA
05.06 kl 09:00 ruumis A101 või videokonverents

Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA
05.06 kl 10:00 ruumis A501 või videokonverents

Graafiline disain, BA
08.06 kl 10:00 videokonverents

Sisearhitektuur, BA
08.06 kl 10.00 ruumis A403 või videokonverents

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain, BA
08.06 kl 10:00 ruumis A501 või videokonverents

Graafiline disain, BA
09.06 kl 10:00 videokonverents

Sisearhitektuur, BA 
09.06 kl 10.00 ruumis A403 või videokonverents

Urbanistika, MA
10.06 kl 19:00 ruumis A501 või videokonverents

Sisearhitektuur, MA
11.06 kl 10:00 ruumis A501 või videokonverents

Animatsioon, BA
15.06 kl 10:00 videokonverents

Stsenograafia, BA
15.06 kl 15:00 B304 või videokonverents

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria, MA (EKA, TLÜ ühisõppekava)
16.06 TLÜ-s ruumis M-224

Kunst, BA
16.06 kl 10:00 videokonverents

Fotograafia BA
16.06 kl 10:00 videokonverents

Disain ja rakenduskunst, MA (ehte- ja sepakunst, keraamika) – ingliskeelne kaitsmine
17.06 kl 10:00 A501 või videokonverents

Kunst, BA
17.06 kl 10:00 videokonverents

Fotograafia BA
17.06 kl 10:00 videokonverents

Disain ja rakenduskunst, MA (ehte- ja sepakunst, keraamika) – eestikeelne kaitsmine
17.06 kl 11:00 A501 või videokonverents

Disain ja rakenduskunst, MA (moedisain, nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain, tekstiilidisain)
18.06 kl 10:00 A501 või videokonverents

Tootedisain, BA
18.06 kl 10:00 ruumis A403 või videokonverents

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, BA 
18.06 kl 10:00 ruumis A302 ja videokonverents

Kaasaegne kunst, MA 
18.06 kl 10:00 videokonverents

Tootedisain, MA
19.06 kl 10:00 ruumis A501 või videokonverents

Moedisain, BA
19.06 kl 10:00 videokonverents (ruumis A502 komisjoni liikmed)

Tekstiilidisain, BA
19.06 kl 10:00 ruumis A302 või videokonverents

Kaasaegne kunst, MA
19.06 kl 10:00 videokonverents

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, MA
19.06 kl 11:00 ruumis A403 ja videokonverents

Ehte- ja sepakunst, BA
19.06 kl 12:00 videokonverents

SAMAL TEEMAL:
Kaitsmiskomisjonide koosseisud

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud

Õppeosakond Akadeemiline kalender