Lõputööde kaitsmiste ajakava 2017/18. õa kevadsemestril

Algus k.p.:
28/05/2018

Lõpp k.p.:
13/06/2018

KUUPÄEV KELL ÕPPEKAVA JA TASE TOIMUMISKOHT
25.05 10.00 Muinsuskaitse ja konserveerimine, MA Suur-Kloostri 11, 103
28.05 09.00 Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, BA Suur-Kloostri 11, 103
28.05 10.00 Fotograafia, BA Lembitu 10, 12
28.05 10.00 Ehte- ja sepakunst, BA Fahle Galerii, Tartu mnt 84a
28.05 11.00 Stsenograafia, BA Lembitu 12
29.05 10.00 Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, MA Suur-Kloostri 11, 103
29.05 10.00 Kunst, BA Lembitu 12
30.05 10.00 Kunst, BA Lembitu 12
30.05 10.00 Muinsuskaitse ja konserveerimine, BA Suur-Kloostri 11, 103
30.05 11.00 Kujunduskunst, BA Estonia pst 7, 241
30.05 12.00 Meediagraafika (vene), BA Estonia pst 7, 252
30.05 12.00 Klaasikunst ja -disain, BA Estonia pst 7, 434
30.05 10.00 Graafiline disain, BA Eesti Arhitektuurikeskus,
Põhja pst 27a
31.05 10.00 Kunst, MA Lembitu 10
31.05 10.00 Animatsioon, BA Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut,
TLÜ, Narva mnt 25
31.05 10.00 Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain, BA NO99 teatri fuajee, Sakala 3
31.05 15.00 Kunstiõpetaja (EKA ja TLÜ ühisõppekava) TLÜ, ruum N-207
01.06 10.00 Kunst, MA Lembitu 10
04.06 10.00 Kunst, MA Lembitu 10
04.06 10.00 Keraamika, BA Estonia pst 7, 426
04.06 14.00

16.00

Disain ja rakenduskunst, MA (ehte- ja sepakunsti erialasuund) EKA, Lembitu 10;

Eesti Filmimuuseum, Pirita tee 56

04.06 11.00 Stsenograafia, MA Lembitu 10, 12
04.06 9.00 Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA Kanuti Gildi Saal, Pikk 20
05.06 9.00 Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA Kanuti Gildi Saal, Pikk 20
05.06 10.00 Tekstiilidisain, BA Artist-run space KRAAM. Madara 22 / Ülase 16, Tallinn
05.06 10.00 Interaktsioonidisain Lembitu 10
06.06 10.00 Disain ja rakenduskunst, MA (moedisaini, tekstiilidisaini ning nahakunsti- ja disaini erialasuunad) Lembitu 10
07.06 10.00 Disain ja rakenduskunst, MA (klaasikunsti ja ‑disaini ning keraamika erialasuunad) Lembitu 10
07.06 10.00 Disain ja tootearendus (EKA ja TTÜ ühisõppekava) Lembitu 10
11.06 09.00 Tootedisain, BA Eesti Arhitektuurikeskus, Põhja pst 27a
11.06 10.00 Sisearhitektuur, MA Kurtna Sündmuskeskus OÜ, Keskuse tee 12, Kurtna
12.06 10.00 Animatsioon, MA Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut,
TLÜ, Narva mnt 25
12.06 10.00 Sisearhitektuur, BA
13.06 10.00 Moedisain, BA Baltika Moelava, Veerenni 24
13.06 10.00 Tootedisain, MA Eesti Arhitektuurikeskus, Põhja pst 27a
Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer

Viimati muudetud

Õppeosakond Akadeemiline kalender