Moetudengite helkurkostüümide särav tähelend džässmuusika kontserdil “Üheksa hümni Eestile”

“9 hümni vabadusele” esitajad
Asukoht:
Alexela kontserdimaja

Algus k.p.:
28.11.2018

Lõpp k.p.:
28.11.2018

“9 hümni vabadusele” on üheksaosaline uudisteos, mille loovad üheksa eriilmelist Eesti jazziheliloojate kooslust ning mille iga osa sümboliseerib ühte olulist sündmust või persooni Eesti Vabariigi ajaloos ning on teenäitajaks eestlase südamesse. Koos jazzmuusikutega astuvad kontserdil lavale pärimus-, rokk-, elektroonilise ja teiste žanrite muusikud.

Erikollektsioonide loomisel osalevad oma nägemusega filmimaailma köitvamatest süžeedest moedisaini eriala 2. kursuse tudengid Karl-Cristoph Rebane ja Anne Liis Puhk, ürituse kunstiline juht on 3. kursuse tudeng Sirli Pohlak.

Uudisteoste autorid on hinnatud jazzmuusikud, ansamblite liidrid ja heliloojad ning igaüks neist on valinud endale põnevad loovpartnerid – Maria Faust ja Kirke Karja, Kadri Voorand ja Kristjan Randalu, Mingo Rajandi ja Meelis Vind, Holger Marjamaa ja Raun Juurikas, Mairo Marjamaa ja Sander Mölder, Peedu Kass ja Siim Aimla, Raul Sööt ja Aleksander Paal, Joel Remmel ja Paul Daniel ning Tanel Ruben, Jaak Sooäär, Ivi Rausi ja Laura Põldvere.

Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud uudisloomingut esitletakse Alexela Kontserdimajas 28. novembril.

Vt lisaks: https://www.jazzkaar.ee/programm/2018/9-humni-vabadusele/

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Moedisain Üritused