Neandertali koobaskool: Powerwalking and Mindfulness for the Socially Agnostic Artist

Asukoht:
Puänt Book Store (Pärnu mnt 4)

Algus k.p.:
01.06.2017

Algusaeg:
18.00

1. juunil kell 18:00
Raamatukauplus Puänt (Pärnu mnt 4)

Hedi Jaansoo, Kristel Raesaar, Pire Sova, Viktor Gurov

Neandertali koobaskool kutsub ühisele performatiivsele kõndimis- ja kohalolusessioonile neljapäeval, 1. juunil kell 18:00.

Eelolev sessioon on esimene avalik visand septembris Tallinna Fotokuu raames Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumis algava Neandertali koobaskooli näitus-residentuuri eel. Kui kunstimaailm on reaalsuse mudel, siis kuidas osaleme meie, kunstnikud, sotsiaalse ja poliitilise reaalsuse loomises? Kas kaasaegsel kunstil on üldse potentsiaali maailma prototüüpijana nüüd, mil kriitilisus on muutunud pigem professionaalsesse siseringi kuulumist signaliseerivaks keelekujundite kogumiks kui sotsiaalseid küsimusi adresseerivaks praktikaks? Kuidas olla koos kui meie “minad” on lahustunud kasutajaprofiilideks?

Kohtume neljapäeval kell 18:00 raamatukaupluse Puänt ees (Pärnu mnt 4). Sessioon algab hoogsa jalutuskäiguga ja jätkub juhitud meditatsiooniga. Sessiooni lõpus toimub arutelu, pakume värskendavaid jooke. Osalejatel soovitame kanda mugavaid rõivaid ning jalatseid. Kaasa võib võtta käimiskepid, hantlid või liivakotid. Soovitav on pista kotti väike pleed, tekk, suurem sall või lihtsalt soe kardigan meditatsiooni jaoks.

Neandertali koobaskool on 2015. aastast tegutsev omaalgatuslik kunstiprojekt, mille materjalideks on muuhulgas kunstnikud, galerii- ja muud ruumid, külastajad, kontroll ja koosolu.

Lisainfo: neandertalcaveschool@gmail.com

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Fotograafia NäitusedÜritused