New Balance’i disaineri Benjamin Moua avatud loeng “Thoughtful Design”

Benjamin Moua
Asukoht:
EKA A101

Algus k.p.:
31.01.2020

Algusaeg:
16:00

Lõpp k.p.:
31.01.2020

Reedel, 31. jaanuaril on kõik huvilised oodatud EKA aulasse, kus toimub Benjamin Moua avatud loeng “Thoughtful design”. New Balance’i disainer õpetab võtma edu saavutamiseks vajalikke samme ja on väärtuslik võimalus saada uusi teadmisi ja värskeid vaatenurki disainimaalilmas globaalse moe- ja aksessuaaritööstuse professionaali eestvedamisel. 

Benjamin Moua on New Yorgis elav disainer, kes püüab leida tasakaalu vormi, funktsiooni ja ideede kujundamise vahel nii toodetes kui ka kogemustes, mida inimesed usaldavad ja armastavad. Ta on töötanud oma karjääri jooksul suurte kaubamärkide heaks nagu Reebok, Target, Adidas, Dick’s Sporting Goods, UNIQLO, Terramar Sports, New Balance ja teinud koostööd disainerina ka Bostoni maratonil ja New Yorgi linnamaratonil.

Tema pühendumus uute teadmiste omandamisele nii professionaali kui üliõpilasena on andnud talle ainulaadse võimaluse laiendada oma interdistsiplinaarseid disaini kogemusi nii värvist konstruktsioonini, trendist turustamiseni kui ka prindist tootmiseni. 

Tema ulatuslik karjäär sai alguse moealal ja on edasi liikudes kokku puutunud nii tarbekaupade kui ka high-performance kaitseriiete disaini, brändijuhtimise, värviteooria ja trendiennustuse ja kõikide nende vahele jäävate disaini valdkondadega.

Ükski projekt pole liiga väike ega liiga suur, ja ükski küsimus ei jää vastuseta. Moua jagab oma kogemusi ja teadmisi disainerite kui maaima unikaalsetele loomingulistele väljakutsetele lahenduste leidjate võtmerollist. Ühtlasi toob ta välja, miks on see amet oluline erinevate kontseptsioonide käsitlemisel nagu lõpptarbija kogemus, jätkusuutlikkus ja funktsionaalne disain.

Pärast loengut on kõigil võimalus esitada disainerile küsimusi.

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Aksessuaari- ja köitedisain Avatud loengud