Õu mai . . . Fotodokumentalistika kursuse lõpunäitus

Asukoht:
Eesti Kunstiakadeemia fuajees (Estonia pst 7/ Teatri väljak 1)

Algus k.p.:
23.05.2018

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
27.05.2018

Kolmapäeval, 23. mail kell 18.00 avaneb Eesti Kunstiakadeemia fuajees (Estonia pst 7/ Teatri väljak 1) fotodokumentalistika kursuse lõpunäitus „Õu mai . . .”, mille kuraator on fotograafiaõppejõud ja kunstnik Kalev K Vapper.

Näitus on märtsis alanud EKA avatud akadeemia fotodokumentalistika kursuse viimane oluline etapp. Alates 21. märtsist on kohtutud igal kolmapäeval, saadud üha uusi ülesandeid ja väljakutseid.

„Tegu on juba neljanda kursusega, kes minu ja avatud akadeemia koostöös nüüd viimasel ajal lõpetab,” selgitab Vapper. „Sõna otseses mõttes on tähelepanuväärne, et enne eelmist näitust oli põhjusttuua jutuks nüüd juba kurikuulus Igor Mang, kel ongi õnnestunud kevad omamoodi kuumemaks kütta. Hea dokumentalistika haarab alati õhust ja aimab pisut ette. Kindlasti on ka nüüd teemasid, mis tulevikku vaatavad, selle kaudu ka olevat ja olnut näevad, mõtestavad. Näitusel on elu, surma, vabadust, kosmost ja Eiki Nestorit!”

Osalevad autorid: Alina Nurmist, Ants Koel, Eiliki Pukki, Erik Peinar, Jana Mätas, Kärt Kross-Merilo, Maria Helena Laving, Sandor Liive.

Näitus jääb avatuks kuni 27. maini. Sisse saab kl 8–22. Pühapäeval kuni kl 19.
Astuge läbi!

Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia
Foto autor: Kärt Kross-Merilo

Jaga sõpradega:

Postitas Kristiina Krabi
Viimati muudetud

Avatud akadeemia Avatud Akadeemia kursused