Praktika Kris Lemsalu juures

Kris Lemsalu
Asukoht:
Kris Lemsalu ateljee ARSi majas (Pärnu mnt 154)

Algus k.p.:
15.10.2018

Lõpp k.p.:
15.10.2018

Kunstnik Kris Lemsalu otsib praktikanti, kes assisteeriks teda järgmise kahe nädala jooksul väiksemate ülesannetega seoses Lemsalu peatselt avatavate näitusega Londonis Goldsmith’s College’i galeriis ja Viinis Secessionis.

Tööle asumise aeg: 15. oktoober 2018
Asukoht: Kris Lemsalu ateljee Tallinnas ARSi majas (Pärnu mnt 154)

Kasuks tuleb käeline osavus, iseseisvus ja avatus erinevatele ülesannetele.

Praktikat korraldab Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus koostöös Temnikova & Kasela galeriiga. Praktika eest makstakse stipendiumit 200 eurot kogu perioodi eest.

Praktika on osa KKEKi eesmärgist korraldada tudengitele tasustatud praktikavõimalusi Eesti kunstnike ateljeedes, et tudengitel oleks võimalik tutvuda tegutsevate kunstnike loomingu ja töömeetoditega. 2017. aastal algatatud programmi raames on toimunud praktikad kunstnike Mare Vindi, Jaanus Samma, Merike Estna ja Laura Põllu juures.

Kris Lemsalu (1985) on kunstnik, kes kasutab oma teostes materjalidena portselani, karusnahka, villa, silikooni, leidobjekte jpm. Lemsalu loomingut iseloomustab tähelepanu koloriidi- ja pinnaefektidele, huvi arhetüüpsete ja sümboolsete motiivide vastu, irooniline ja refleksiivne suhe oma vahenditesse, lavastuslikkus ja absurdimaiguline huumor. Lemsalu on üks kunstnikupalga saajatest ning esindab Eestit järgmisel aastal Veneetisa kunstibiennaalil.

Kandideerimiseks kirjutage palun kaarin@cca.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud