Raamatu „Interjööri kujutamine joonisel” (“Sisearhitektuuri põhitõed” 3) esitlus

Asukoht:
EKA 4. korruse aatrium

Algus k.p.:
14.09.2022

Algusaeg:
17:30

Lõpp k.p.:
14.09.2022

14. septembril kell 17.30 esitletakse EKA 4. korruse aatriumis Ro Spankie raamatut “Interjööri kujutamine joonisel”, mis on 3. köide sarjast “Sisearhitektuuri põhitõed”. Samas tutvustatakse ka uut kakskeelset sisearhitektuuri terminoloogia digisõnaraamatut.

„Sisearhitektuuri põhitõed” on sari sisearhitektuuri eriala ja selle aluseks olevate põhimõtete tutvustamiseks. Peamisi teooriaid täiendavad sisekujundusprojektide analüüsid, mis teevad sellest raamatust käsiraamatu nii sisearhitektuuri kui ka arhitektuuri eriala tudengitele ning kõigile inimestele, kes on ruumist ja keskkonnast huvitatud.

Sarja kolmas raamat pakub sissejuhatust interjööri kujutamisse nii joonistel kui maketi või mudeli ehitamise teel. Raamat uurib mitmeid joonistamise ja joonestamise tehnikaid ja pakub välja meetodi, kuidas neid mõista ning millal neid kasutada. Põhiliste teooriate toetamiseks kasutatakse nii traditsiooniliste kui tänapäevaste projektide uuringuid, mis muudab selle raamatu informatiivseks ja inspireerivaks kokkuvõtteks interjööri kujutamise võimaluste teemal. Raamatu tõlkis ja toimetas trükki Katrin Kask ja see ilmub Ava Raamatu ja Eesti Kunstiakadeemia Kirjastuse koostöös.

Sarjast „Sisearhitektuuri põhitõed” on eesti keeles varem ilmunud 1. ja 2. köide: „Kontekst ja keskkond” ning „Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris”. Kõiki neid raamatuid on võimalik esitlusel soodushinnaga endale ka soetada.

Dr Ro Spankie on University of Westminster sisearhitektuuri eriala juht ja õppejõud. Ta on töötanud samas ka kui sisearhitekt ja mööblidisainer ning on oma interjööriga seotud töid eksponeerinud ja avaldanud nii Suurbritannias kui ka välismaal. Ta on Ühendkuningriigi sisearhitektuuri ja sisekujunduse õppejõudude foorumi Interior Educators asutajaliige ning kaastoimetaja rahvusvahelises ajakirjas Interiors: Design, Architecture, Culture (Taylor & Francis).

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Neeme Lopp
Viimati muudetud