Robert Vierlinger: 18. veebruar kell 18

Vierlinger foto

EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb 18. veebruaril Robert Vierlinger (Austria/Viin) – Bollinger+Grohmann / nformations

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn).

Robert Vierlinger on valdkondadeülene konsultant ja teadlane. Robert on kaasalgatanud Viini Rakenduskunsti Ülikoolis mitmeid teadusprojekte arhitektuuri ja tehnoloogia vallas. Tema uurimisteemadeks on digitaalse disaini representeerimine, multimodaalsed optimiseeringud, tootmis-tehnoloogilised arengud ja materjali intelligentsus. Samuti konsultateerib ta Bollinger+Grohmann inseneribüroos disaini- ja optimiseerimisvallas nii rahvusvahelisi võistlusprojekte kui ka ehituses olevaid hooneid. Robert õppis arhitektuuri Delftis ja Viinis, viimati Hani Rashidi stuudios Viini Rakenduskunsti Ülikoolis ja peab hetkel loenguid mitmetes rahvusvahelistes disainiülikoolides.

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam.

Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

Postitas Anu Piirisild
Arhitektuur ja linnaplaneerimine Viimati muudetud