TAB 2019 konverents “Ruum ja digireaalsus” ootab esinejaid

Asukoht:
jyri.soolep@artun.ee

Algus k.p.:
15.03.2019

Lõpp k.p.:
15.03.2019

Eesti Kunstiakadeemia korraldab Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 2019 konverentsiprogrammi raames rahvusvahelise konverentsi “Ruum ja Digireaalsus” ning ootab 15. märtsini ettekannete pakkumisi.

Maailma majandus ja kultuur on jõudnud Kolmanda tehnoloogilise revolutsiooni ajastusse. Ilmnemas on totaalselt uus reaalsus, oma vääramatu olemuse, struktuuri ja tahtega – digitaalreaalsus. See koosneb info- ja kommunikatsioonivõrgustikest, millel on oma keeruline arvutusalgoritmide hierarhia ja ekraanidele projitseeritud tähendussüsteem. Digitaalreaalsuses võib informatsioon end luua, interpreteerida, muteerida ja kopeerida lõpmatult.

Me palume osalejatel uurida, kujutleda ja spekuleerida arhitektuuri, urbanistika ja disainivaldkonna arengust ja tulevikust.

Konverentsi peaesinejad on Mario Carpo, Antoine Picon ja Roland Snooks.

Kõik konverentsile kutsutud esinejad on ühtlasi ka 2019. aasta Tallinna arhitektuuribiennaali TAB külalised. TAB on kireva programmiga rahvusvaheline arhitektuuri ja linnaplaneerimise festival, mis edendab arhitektuurikultuuri ning mida käesoleval aastal kureerib dr Yael Reisner.

Olulised kuupäevad:
Ettekande lühikokkuvõtte esitamise tähtaeg on 15. märtsil 2019, meiliaadressil jyri.soolep@artun.ee

Esitatud lühikokkuvõtete seast tehakse valik 25. märtsil 2019.
Lühikokkuvõtte lõpliku versiooni esitamise tähteaeg: 20. juuni 2019.
Konverents toimub 11. septembril 2019.

Lõpliku täisteksti esitamise tähtaeg on 10. oktoobril 2019 (kuni 20000 tähemärki koos tühikutega, kuni 2 lehekülge illustratsioone; esitatud ja eelretsenseeritud artiklid avaldatakse konverentsi publikatsioonis).
Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Üritused