Tallinna Raamatumess Rahvusraamatukogus 9.-11.04.

Kutsume Teid osa võtma Tallinna raamatumessist, mis toimub 9.-11. aprill

2015 Tallinnas Rahvusraamatukogus.

Kirjandusel ja kirjastamisel on väga suur roll meie kultuuri säilimises ja edasiviimises. Aprillikuus toimuval raamatumessil soovime anda raamatulugejatele hea võimaluse tutvumisteks ja kohtumisteks kirjanike, kunstnike ning raamatutegelastega; kirjastustele raamatute tutvustamiseks ja müügiks ning valdkonna spetsialistidele osalemiseks seminaridel.

Järgmise aasta messil toimuvad juba tavapäraseks saanud seminarid-konverentsid: Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse korraldataval kirjandusfoorumil keskendutakse Põhjamaade krimikirjanduse teemale; kirjastajatele toimub seminar, kus infot kirjastusmaailmas toimuva kohta jagab teiste seas Oxford Brookesi Ülikooli õppejõud; Eesti Kujundusgraafikute Liidu korraldataval seminaril „KIRJAK 3” keskendutakse, nagu alati, tüpograafia teemale ning toimub üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste kirjandusmängu finaal.

Loetletu on vaid osa sellest, mis aprillikuus toimuma hakkab. Messiprogramm täieneb ja avaneb kuu aega enne messi, kuid praegu ootame osalejaid registreeruma!

Informatsiooni registreerimise ja osalemistingimuste kohta leiate Eesti Kirjastuste Liidu veebilehelt www.estbook.com . Ettepanekud raamatuesitluseks, autoritunniks, seminariks või teenuse tutvustamiseks, palume saata aadressile kirjastusteliit@eki.ee.  Tallinna raamatumessi korraldavad Eesti Kirjastuste Liit ja Eesti Rahvusraamatukogu, partneriteks on Eesti Kujundusgraafikute Liit, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus.  
Üritust toetavad Eesti Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital.

Kohtumiseni raamatumessil!

Lugupidamisega

Mart Jagomägi
juhatuse esimees
Eesti Kirjastuste Liit

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud