Tänaseks on juubelimargistatud juba ligi 150 postkaarti – kas Sinu oma ka? Algab majadevaheline postkaardisaatmisevõistlus!

Tänaseks on juubelimargistatud juba ligi 150 postkaarti – kas Sinu oma ka? Algab majadevaheline postkaardisaatmisevõistlus!

Käimas on postkaartide saatmise kampaania, millega kutsume kõiki Eesti Kunstiakadeemia tudengeid, töötajaid ja tunniandjaid läkitama oma sõpradele, endistele õpetajatele, kursuse- ja klassikaaslastele, sugulastele ning tuttavatele iksiklikke kaarte ja teavitama neid lähenevast Avatud uste päevast (19.03.2015).
Majadesse paigutatud postkastide juures on saadaval suur valik erinevaid EKA-s kujundatud postkaarte, samuti on laudadel gümnaasiumide, kutsekoolide, huvikoolide ja ülikoolide aadresside nimekirjad. Miks mitte saata mõni kaart ka tundmatule kunstiõpetajale, kunstiajaloo õpetajale, 11b või 12a klassijuhatajale või huvijuhile!

Tänaseks on Kunstiakadeemia majadesse paigaldatud postkastidesse laekunud ligi 150 postkaarti ja neist enamus ka juba margid peale saanud.

Kutsume kõiki üles postkaarte kirjutama ja selleks, et teid veel aktiviseerida, kuulutame siinkohal välja majadevahelise võistluse! 

10. märtsiks kõige enam postkaarte kogunud maja asukad saavad preemia. Et aga asukaid on majades eri hulk, tuleb väiksematel kõvasti rohkem pingutada.  Nagu päris elus.  Sedavõrd magusam on aga preemia.  

Postkaardid asuvad Estonia pst 7, Rüütelkonna hoone, Raja tn 11a, Suur-Kloostri 11 kompleksi ja Pikk 20 hoonete fuajeedes või osakonna käidavaimas koridoris. Valikus on EKA-s toodetud postkaardid, kuid saata võib ka oma kujundatud versioone. Lisaks postkaardile on ka saatmine tasuta, EKA paneb margid peale – haruldased juubelimargid (võib-olla mõni veel kogub marke)!  
Valmiskirjutatud postkaardid tuleb panna märgistatud postkastidesse hiljemalt 10. märtsiks.

Avatud uste päevale on lisaks sisseastujatele oodatud ka kõik teised huvilised, kes Eesti Kunstiakadeemiast suurt ei tea. Tahame anda kõigile võimaluse teada saada, millega siin tegeletakse. Seega, kutsuda võib ka neid, kel pole plaanis siia õppima tulla.  

Head majadevahelisepostkaardisaatmisevõistlusetuhinat!*

*http://en.wikipedia.org/wiki/Longest_words#Estonian

Postitatud