Vabade kunstide ühisseminar: Laura Põld

Laura Põld. Foto: Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus
Asukoht:
A501

Algus k.p.:
18.09.2019

Algusaeg:
16:00

Lõpp k.p.:
18.09.2019

Kolmapäeval 18. septembril algusega kell 16 toimub ruumis A501 EKA vabade kunstide teaduskonna ühisseminar, mida sel korral viib läbi kunstnik Laura Põld. Kõik huvilised on teretulnud!


Ühisseminarid on kui avatud loengusari, kus kaasaegset kunstivälja puudutavatel ning seda ümbritsevatel-mõjutavatel teemadel võtavad sõna erinevate valdkondade eksperdid: kunstnikud, kuraatorid, kirjanikud, muusikud, kultuuritegelased, filosoofid, aga ka teadlased, poliitikud, majandusanalüütikud. Loengusarja koordineerivad vabade kunstide teaduskonna õppekavade juhid.


Kunstnik Laura Põld on sündinud 1984. aastal Tallinnas. Ta on õppinud keraamikat Eesti Kunstiakadeemias, maali Tartu Ülikoolis ning plastilisi kontseptsioone ja keraamikat Linzi Kunstiülikoolis. Põld on alates 2010. aastast töötanud vabakutselise kunstnikuna ning osalenud soolo-, duo- , grupinäitustel ja residentuurides Eestis, Austrias, Saksamaal, Jaapanis, Soomes, Iraanis, Prantsusmaal jm. Oma loomingus paneb Põld rõhku materjalikeelele ja materjalide ajaloolisele kontekstile. Kunstnik rakendab oma installatiivses praktikas peamiselt traditsioonilisi tehnikaid nagu keraamika, tikand ja maal, mis pakuvad talle huvi mälu ja kogemuse talletajana.Kodulehekülg: laurapold.com/

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Vabade kunstide teaduskond Avatud loengud