Nimi Roll E-post / Telefon

Tugiüksused

Galerii

Pire Sova Galerii Galerist pire.sova@artun.ee
+372 5594 4887

Haldusosakond

Kaido Kruusamets Haldusosakond Haldusjuht ja töökojad kaido.kruusamets@artun.ee
5152682
Avo Tragel Haldusosakond Puidu- ja maketitöökoja juhataja avo.tragel@artun.ee
611 7655
5027282
Madis Kaasik Haldusosakond Prototüüpimise labori juhataja, külalisõpetaja madis.kaasik@artun.ee
626 7350
Rita Kerna Haldusosakond Valvur rita.kerna@artun.ee
6267341
Margus Ilves Haldusosakond Oskustööline margus.ilves@artun.ee
Töökojad ja meistrid Haldusosakond
Katrin Tiirman Haldusosakond Haldusspetsialist katrin.tiirman@artun.ee
Ruum D205
Priit Kõiv Haldusosakond Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Kaja Kivit Haldusosakond Infotöötaja kaja.kivit@artun.ee
626 7301
Tatjana Muravskaja-Loginova Haldusosakond Digitaalse printimise töökoja juhataja tanja.muravskaja@artun.ee
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Frank Abner Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Johanna Vahtra Haldusosakond Keskkonnaspetsialist johanna.vahtra@artun.ee
Mart Saarepuu Haldusosakond Oskustööline mart.saarepuu@artun.ee
Mait Saaver Haldusosakond Majahoidja mait.saaver@artun.ee
6631672
Erik Alalooga Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Vladimir Palujõe Haldusosakond Valvur 626 7341
Vaike Keinast Haldusosakond Tamse õppebaasi majahoidja 528 3911
5283911
Igor Kostõgov Haldusosakond Valvur 6267341

IT osakond

Kristjan Eichler IT osakond IT arendusjuht kristjan.eichler@artun.ee
6267339
53312345
Robert Luig IT osakond IT spetsialist robert.luig@artun.ee
6267339
Tener Ilistom IT osakond IT peaspetsialist tener.ilistom@artun.ee
+372 611 9015

Kirjastus

Neeme Lopp Kirjastus Kirjastaja, KVI külalisteadur neeme.lopp@artun.ee
502 9286

Kommunikatsiooniosakond

Solveig Jahnke Kommunikatsiooniosakond Tugistruktuurid Kommunikatsiooniosakonna juhataja solveig.jahnke@artun.ee
6267111
56264949
Maarja Pabut Kommunikatsiooniosakond Turundusspetsialist maarja.pabut@artun.ee
Andres Lõo Kommunikatsiooniosakond Kommunikatsioonispetsialist andres.loo@artun.ee
6267111
Pärtel Eelmere Kommunikatsiooniosakond Graafiline disainer partel.eelmere@artun.ee

Kvaliteediosakond

Triin Krünberg Kvaliteediosakond Kvaliteedijuht triin.krunberg@artun.ee
6267372

Muuseum

Reeli Kõiv Muuseum Kuraator-koguhoidja reeli.koiv@artun.ee
6267351
55600433

Narva kunstiresidentuur

Ann Mirjam Vaikla EKA Sihtasutus Narva kunstiresidentuur Narva Kunstiresidentuuri juhataja ann.vaikla@artun.ee
+372 56 484 112

Õppeosakond

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee
Mari-Liis Siig Õppeosakond Rahvusvaheliste magistriõppe õppekavade (Animatsioon, Disain ja rakenduskunst, Interaktsioonidisain, Kaasaegne kunst, Sisearhitektuur ja Urbanistika) ning üldteooria- ja vabaainete õppespetsialist mari-liis.siig@artun.ee
6267 321
Põhja puiestee 7, D206
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Graafiline disain BA, Tööstus- ja digitootedisain BA, Disain ja rakenduskunst MA ja Tootedisain MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D401
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Õppespetsialist: Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri (BA ja MA) õppekavad kaili.kilp-jegorov@artun.ee
+372 642 0070
ruum D408
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Kaire Sõmer Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna bakalaureuseõppe õppekavade (Ehte- ja sepakunst, Keraamika, Klaasikunst ja –disain, Moedisain, Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain ning Tekstiilidisain) õppespetsialist kaire.somer@artun.ee
6267 375
ruum D401
Elisabeth Kuusik Õppeosakond Õppeosakonna juhataja elisabeth.kuusik@artun.ee
626 7307
Põhja puiestee 7, D206
Helen Jürgens Õppeosakond Peaspetsialist helen.jyrgens@artun.ee
6267 305
Põhja puiestee 7, D206
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653
Riina Laaneveer Õppeosakond Peaspetsialist riina.laaneveer@artun.ee
6267 371
Põhja puiestee 7, D206

Personaliosakond

Dagmar Raide Personaliosakond Personaliosakonna juhataja dagmar.raide@artun.ee
626 7306
Marika Kopõlova Personaliosakond Personalispetsialist marika.kopolova@artun.ee
626 7306
Karin Oolu Personaliosakond Dokumendihalduse spetsialist karin.oolu@artun.ee
626 7100
+372 5511242
Sirli Aavik Personaliosakond Arhivaar sirli.aavik@artun.ee
6117657

Psühholoog

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee

Raamatukogu

Mait Väljas Raamatukogu Raamatukogu juhataja mait.valjas@artun.ee
6267 340
Marju Vahter Raamatukogu Peaspetsialist marju.vahter@artun.ee
6267362
Tiina Gross Raamatukogu Bibliograaf tiina.gross@artun.ee
6267367
Ruth Petersoo Raamatukogu Bibliograaf ruth.petersoo@artun.ee
6267367
Lea Torjus Raamatukogu Raamatukoguhoidja lea.torjus@artun.ee
6267334
Svetlana Elberg Raamatukogu Raamatukoguhoidja svetlana.elberg@artun.ee
6267334

Rahandusosakond

Aivi Laurik Rahandusosakond Pearaamatupidaja aivi.laurik@artun.ee
626 7365
Rahandusosakonna üldaadress Rahandusosakond rahandus@artun.ee
Tiia Pley Rahandusosakond Finantsanalüütik tiia.pley@artun.ee
+372 626 7102
Monika Vessmann Rahandusosakond Raamatupidaja – palgaarvestaja monika.vessmann@artun.ee
6267310
Hedi Tõnisson Rahandusosakond Vanemraamatupidaja hedi.tonisson@artun.ee
6267310
Kelly Nurk Rahandusosakond Raamatupidaja kelly.nurk@artun.ee
6267 112

Rektoraat

Mart Kalm Rektoraat Rektor, professor mart.kalm@artun.ee
626 7300
Angelina Valk Rektoraat Rektoraadi abi angelina.valk@artun.ee
6267313
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Anne Pikkov Rektoraat Õppeprorektor, külalisprofessor anne.pikkov@artun.ee
626 7302
Andres Tammsaar Rektoraat Haldus- ja finantsdirektor andres.tammsaar@artun.ee
626 7390

Teadus- ja arendusosakond

Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Maria Kristiin Peterson Teadus- ja arendusosakond Projektijuht "Jätkusuutliku disaini ja materjalilabor" maria.peterson@artun.ee
Piret-Klea Velleste Teadus- ja arendusosakond Projektijuht Euroopa Ülikoolide projekt "Transform4Europe" piret.velleste@artun.ee
Sven Idarand Teadus- ja arendusosakond Projektijuht/Poject Manager sven.idarand@artun.ee
6267110
Pille Epner Teadus- ja arendusosakond Juhtivspetsialist pille.epner@artun.ee
5554 2824

Üli­õpilas­esindus

Üliõpilasesindus Üli­õpilas­esindus yesindus@artun.ee
Cristopher Siniväli Üli­õpilas­esindus Graafiline disain BA Disainiteaduskond tudeng cristopher.sinivali@artun.ee
Triin Vaino Üli­õpilas­esindus Arhitektuur ja linnaplaneerimine BA Arhitektuuriteaduskond tudeng triin.vaino@artun.ee
Kadri Joala Üli­õpilas­esindus Stsenograafia BA Vabade kunstide teaduskond tudeng kadri.joala@artun.ee
Margus Elizarov Üli­õpilas­esindus ÜE esimees, Ehte -ja sepakunst BA Disainiteaduskond tudeng margus.elizarov@artun.ee
Katrina Raiend Üli­õpilas­esindus Kuraatoriõpe MA Kunstikultuuri teaduskond tudeng katrina.raiend@artun.ee
Lisette Lepik Üli­õpilas­esindus Maal BA Vabade kunstide teaduskond tudeng lisette.lepik@artun.ee
Pille-Riin Valk Üli­õpilas­esindus Graafiline disain BA Disainiteaduskond tudeng pille-riin.valk@artun.ee

Välissuhete osakond

Sandra Mell Välissuhete osakond Osakonnajuhataja, välissuhete juht sandra.mell@artun.ee
6267 369
Marilyn Riisimäe Välissuhete osakond Spetsialist marilyn.riisimae@artun.ee
6267 388
Janne Kukk Välissuhete osakond Andmespetsialist janne.kukk@artun.ee
6267388

Arhitektuuri­teaduskond

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Õppespetsialist: Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri (BA ja MA) õppekavad kaili.kilp-jegorov@artun.ee
+372 642 0070
ruum D408
Tiina Tammet Arhitektuuri­teaduskond Teadus- ja arendustegevuse koordinaator tiina.tammet@artun.ee
Liis Mõttus Arhitektuuri­teaduskond Õppeassistent: Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning urbanistika õppekava liis.mottus@artun.ee
+372 642 0070
ruum D408
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, erialastuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Johanna Jõekalda Arhitektuur ja linnaplaneerimine Virtuaalreaalsuslabori juhataja, külalislektor johanna.joekalda@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, erialastuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Toomas Tammis Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja toomas.tammis@artun.ee
+3726420071
Andres Alver Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja andres.alver@ata.ee
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine 3D Labori juhataja; magistristuudio juhendaja; erialastuudio juhendaja; Õppejõud, Kaasaegse arhitektuuri tekstid martin.melioranski@artun.ee
+3726420071
Katrin Koov Arhitektuur ja linnaplaneerimine Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja katrin.koov@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Sisearhitektuur

Merilin Tee Sisearhitektuur Projektide koordinaator merilin.tee@artun.ee
+372 6443949
Jüri Kermik Sisearhitektuur Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja jyri.kermik@artun.ee
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Õppespetsialist: Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri (BA ja MA) õppekavad kaili.kilp-jegorov@artun.ee
+372 642 0070
ruum D408
Tüüne-Kristin Vaikla Sisearhitektuur Külalisprofessor, sisearhitektuuri osakonna juhataja ja BA ja MA õppekavade juht, erialastuudio juhendaja tyyne.vaikla@artun.ee
6443 949
Alina Nurmist Sisearhitektuur Külalislektor, erialastuudio juhendaja alina.nurmist@artun.ee
Gregor Taul Sisearhitektuur Külalislektor gregor.taul@artun.ee
Kärt Ojavee Sisearhitektuur Vanemteadur kart.ojavee@artun.ee
+372 6443949

Urbanistika

Maroš Krivy Urbanistika Professor, urbanistika õppekava juht maros.krivy@artun.ee
642 0071
Keiti Kljavin Urbanistika Külalislektor keiti.kljavin@artun.ee

Avatud akadeemia

Kristiina Krabi-Klanberg Avatud akadeemia Kategoriseerimata Uncategorized @en Avatud akadeemia juhataja kristiina.krabi@artun.ee
Elise Eimre Avatud akadeemia Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist elise.eimre@artun.ee
Mart Vainre Avatud akadeemia Eelakadeemia koordinaator mart.vainre@artun.ee
Pirje Kõvatomas Avatud akadeemia Täienduskoolituse programmijuht pirje.kovatomas@artun.ee
Piret Frosch Avatud akadeemia Koolituskoordinaator piret.frosch@artun.ee
59199496

Disaini­­teaduskond

Prof Kristjan Mändmaa Disaini­­teaduskond Interaktsiooni­disain Dekaan kristjan.mandmaa@artun.ee
+372 52 51 954
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Anna-Liisa Laarits Disaini­­teaduskond Projektijuht anna-liisa.laarits@artun.ee
Merike Rehepapp Disaini­­teaduskond Dotsent merike.rehepapp@artun.ee
+372 626 7368
Reet Aus Disaini­­teaduskond Vanemteadur reet.aus@artun.ee
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Graafiline disain BA, Tööstus- ja digitootedisain BA, Disain ja rakenduskunst MA ja Tootedisain MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D401
Maili Oglas Disaini­­teaduskond Finantskoordinaator maili.oglas@artun.ee
6267 101
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Taavi Hallimäe Disaini­­teaduskond Külalislektor taavi.hallimae@artun.ee
Ele Praks Disaini­­teaduskond Üldõppe koordinaator, projektikoordinaator ele.praks@artun.ee
Kaire Sõmer Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna bakalaureuseõppe õppekavade (Ehte- ja sepakunst, Keraamika, Klaasikunst ja –disain, Moedisain, Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain ning Tekstiilidisain) õppespetsialist kaire.somer@artun.ee
6267 375
ruum D401
Sigrid Solnik Disaini­­teaduskond Projekti koordinaator "Tallinna viidasüsteemi väljatöötamine ja kasutajauuringud" sigrid.solnik@artun.ee
Ingela Heinaste Disaini­­teaduskond Ettevõtlussuhete ja projektikoordinaator ingela.heinaste@artun.ee
6267108
5219187
Agur Kruusing Disaini­­teaduskond Õpetaja, arvutistuudio juhataja agur.kruusing@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee
Ülle Marks Disaini­­teaduskond Õpetaja, joonistamisstuudio juhataja ylle.marks@artun.ee
Kadri Kangilaski Disaini­­teaduskond Õpetaja, maalistuudio juhataja kadri.kangilaski@artun.ee

Aksessuaari- ja köitedisain

Stella Runnel Aksessuaari- ja köitedisain Külalisdotsent, aksessuaari- ja köitedisaini osakonnajuhataja stella.runnel@artun.ee
626 7317
B511
Kristiina Nurk Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator (ajutiselt eemal) kristiina.nurk@artun.ee
626 7317
B511
Triin Amur Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator triin.amur@artun.ee
626 7317
B511
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Eve Kaaret Aksessuaari- ja köitedisain Köitestuudio meister eve.kaaret@artun.ee
6267317
Marta Moorats Aksessuaari- ja köitedisain Lektor marta.moorats@artun.ee
626 7317

Design and Technology Futures

Peter McGrory Design and Technology Futures külalisprofessor
Janno Nõu Design and Technology Futures engineer/designer janno.nou@ttu.ee
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee

Disain ja rakenduskunst

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja (vabal semestril 25.01-18.06) piret.puppart@artun.ee
626 7318
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Disaini uurimisrühm

Ehte- ja sepakunst

Piret Hirv Ehte- ja sepakunst Osakonnajuhataja, dotsent piret.hirv@artun.ee
6267315
5205129
Villu Mustkivi Ehte- ja sepakunst Sepikoja meister villu.mustkivi@artun.ee
6267315
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Urmas Lüüs Ehte- ja sepakunst Lektor urmas.lyys@artun.ee
626 7315
Eve Margus-Villems Ehte- ja sepakunst Lektor eve.margus-villems@artun.ee
626 7315
514 4378
Risto Tali Ehte- ja sepakunst Töökodade juhataja risto.tali@artun.ee
6267315
53420892
Jens Clausen Ehte- ja sepakunst Kullassepameister jens.clausen@artun.ee
6267315
Kristo Pachel Ehte- ja sepakunst Kullassepameister kristo.pachel@artun.ee
6267315
5017288
Bruno Lillemets Ehte- ja sepakunst Meister bruno.lillemets@artun.ee
6267315
5217923

Graafiline disain

Indrek Sirkel Graafiline disain Osakonnajuhataja, professor indrek.sirkel@artun.ee
6267323
56225911
Sandra Nuut Graafiline disain Projektijuht, lektor sandra.nuut@artun.ee
Sean Yendrys Graafiline disain MA õppekava juht, dotsent sean.yendrys@artun.ee
Else Mare Lagerspetz Graafiline disain Koordinaator, meister elsemare.lagerspetz@artun.ee
626 7323
C309
Laura Merendi Graafiline disain Meister laura.merendi@artun.ee
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Ott Kagovere Graafiline disain Dotsent ott.kagovere@artun.ee

Interaktsiooni­disain

Prof Kristjan Mändmaa Disaini­­teaduskond Interaktsiooni­disain Dekaan kristjan.mandmaa@artun.ee
+372 52 51 954
Nesli Hazal Akbulut Interaktsiooni­disain Curriculum Developer and Visiting Lecturer nesli.akbulut@artun.ee
D406
Tanel Kärp Interaktsiooni­disain Külalisdotsent, õppekava juht tanel.karp@artun.ee
+37256875058

Keraamika

Jaan August Viirand Keraamika Keraamikatöökoja meister jaan.viirand@artun.ee
5113713
Lauri Kilusk Keraamika Keraamikatöökoja juhataja lauri.kilusk@artun.ee
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ingrid Allik Keraamika Dotsent/Associate Professor ingrid.allik@artun.ee
626 7308
53875857
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Anne Eelmere Keraamika Keraamikatöökoja meister anne.eelmere@artun.ee
56610764

Klaas

Kristiina Uslar Klaas Osakonnajuhataja, dotsent kristiina.uslar@artun.ee
626 7366
Andra Jõgis Klaas Klaasitöökoja juhataja andra.jogis@artun.ee
626 7320
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Eve Koha Klaas Klaasitöökoja meister eve.koha@artun.ee
626 7320

Kujunduskunst

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika (Rus)

Ene Järvsalu Meediagraafika (Rus) Õppekoordinaator ene.jarvsalu@artun.ee
+372 626 7379
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Moedisain

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja (vabal semestril 25.01-18.06) piret.puppart@artun.ee
626 7318
Agne Talu-Vürmer Moedisain Õmblustöökoja juhataja agne.talu-vurmer@artun.ee
626 7318
Julia Valle Noronha Moedisain Dotsent julia.valle@artun.ee
626 7318
Viibib eemal kuni 02.02.2022
Triin Amur Moedisain Külalislektor/koordinaator triin.amur@artun.ee
626 7318
Anu Ojavee Moedisain Lektor, koordinaator, osakonnajuhataja KT, BA õppesuuna juhi KT ja MA õppekava kaasjuht perioodil 25.01-18.06. anu.ojavee@artun.ee
626 7318
Margarita Teeääre Moedisain Õmblustöökoja meister margarita.teeaare@artun.ee
626 7318

Moestilistika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Moestilistika Moestilistika suuna juht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103

Ruumikujundus

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Maarja Valk-Falk Ruumikujundus Külalislektor, ruumikujunduse suunajuht maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103

Tekstiilidisain

Varvara Guljajeva Tekstiilidisain Külalisdotsent varvara.guljajeva@artun.ee
Eva-Liisa Kriis Tekstiilidisain Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja eva-liisa.kriis@artun.ee
626 7316
53467366
Kadi Kibbermann Tekstiilidisain Koordinaator, külalislektor, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuhi KT kadi.kibbermann@artun.ee
626 7316
D504
Eelike Virve Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Frank Abner Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Krista Leesi Tekstiilidisain Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht krista.leesi@artun.ee
626 7316
Kristi Kuusk Tekstiilidisain Osakonnajuhataja, dotsent (textile futures), õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht. Ajutiselt eemal 25.01.2021 kuni 19.08.2022
Piret Valk Tekstiilidisain Dotsent. Osakonnajuhataja KT Kristi Kuuse lapsehoolduspuhkusel viibimise ajal 25.01.2021 kuni 19.08.2022 piret.valk@artun.ee
626 7316
56888850

Tootedisain

Maarja Mõtus Tootedisain Dotsent, Osakonnajuhataja, Bakalaureuse digitootedisaini õppekava juht maarja.motus@artun.ee
626 7368
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Mihkel Arold Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister mihkel.arold@artun.ee
Mihkel Mäll Tootedisain Külalisdotsent (tööstusdisain) mihkel.mall@artun.ee
6267368
Mihkel-Emil Mikk Tootedisain Külalisdotsent, Bakalaureuse tööstusdisaini õppekava juht, Magistri õppekava juht mihkel-emil.mikk@artun.ee
6267368
Merilin Kuklas Tootedisain Koordinaator merilin.kuklas@artun.ee
6267368
Priit Kõiv Haldusosakond Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Eva Liisa Kubinyi Tootedisain Külalislektor eva.kubinyi@artun.ee
Heikki Zoova Tootedisain Külalisdotsent heikki.zoova@artun.ee

Vormi- ja keskkonnadisain

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Doktorikool

Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Liina Unt Doktorikool Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht liina.unt@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool Doktorikooli koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Kristina Jõekalda Doktorikool Doktorikool Doktorikooli teaduskoordinaator kristina.joekalda@artun.ee
Kristi Kuusk Doktorikool Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht kristi.kuusk@artun.ee
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Kunsti­kultuuri teaduskond

Lilian Hansar Kunsti­kultuuri teaduskond Dekaan, dotsent lilian.hansar@artun.ee
6117653
5286516
Hans Alla Kunsti­kultuuri teaduskond Assistent hans.alla@artun.ee
611 7653
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria

Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee

Kunstiharidus

Helen Arov Kunstiharidus Osakonnajuhataja, lektor helen.arov@artun.ee
55673445
Anneli Porri Kunstiharidus Lektor anneli.porri@artun.ee

Kunstiteadus ja visuaalkultuur

Liisa-Helena Lumberg Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, bakalaureuseõppekava juht liisahelena.lumberg@artun.ee
Mari Laaniste Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur mari.laaniste@artun.ee
Kädi Talvoja Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur kadi.talvoja@artun.ee
Kristina Jõekalda Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur, magistriõppekava juht kristina.joekalda@artun.ee
Margaret Tali Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur margaret.tali@artun.ee
Anu Allas Kunstiteadus ja visuaalkultuur Museoloogia Programme manager / Curator of KUMU Art Museum, Head of the Museology studies module of the Art History MA program anu.allas@artun.ee
Linda Kaljundi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kultuuriajaloo professor linda.kaljundi@artun.ee
Virve Sarapik Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja virve.sarapik@artun.ee
Annika Toots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadussekretär annika.toots@artun.ee
611 7650
Põhja pst 7, ruum D309.1
Karin Vicente Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur / ajutiselt eemal karin.vicente@artun.ee
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
David Vseviov Kunstiteadus ja visuaalkultuur Emeriitprofessor david.vseviov@artun.ee
Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee
Katrin Kivimaa Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur katrin.kivimaa@artun.ee
Tiina Abel Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, teadur tiina.abel@artun.ee
Ingrid Ruudi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur, külalisdotsent ingrid.ruudi@artun.ee
Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee
Matthias Jost Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor matthias.jost@artun.ee
Mari Laanemets Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur mari.laanemets@artun.ee
Epp Lankots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur, külalisdotsent epp.lankots@artun.ee
Regina-Nino Mion Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur regina-nino.mion@artun.ee

Kuraatoriõpe

Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee

Muinsus­kaitse ja konserveerimine

Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Riin Alatalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, BA õppekava juht riin.alatalu@artun.ee
611 7654
Taavi Tiidor Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali- ja skulptuurikonserveerimise stuudio meister taavi.tiidor@artun.ee
+3725205824
Andres Uueni Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalisteadur, külalislektor andres.uueni@artun.ee
Triin Talk Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur triin.talk@artun.ee
Ove Oot Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor ove.oot@artun.ee
Karola Mursu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Arhitektuuri konserveerimise stuudio juhataja karola.mursu@artun.ee
ruum D412
Maris Veeremäe Muinsus­kaitse ja konserveerimine Teadussekretär maris.veeremae@artun.ee
611 7650
+37256226344
Hilkka Hiiop Muinsus­kaitse ja konserveerimine Professor, MA õppekava juht hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Merike Kallas Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali konserveerimise stuudio juhataja, kunstimälestiste konserveerimise õppesuuna juht BA ja MA õppekavadel merike.kallas@artun.ee
6117654
5098226

Üld­teooria­ainete keskus

Eik Hermann Üld­teooria­ainete keskus Lektor eik.hermann@artun.ee
Maarin Ektermann Üld­teooria­ainete keskus Üldteooriaainete keskuse juhataja maarin.ektermann@artun.ee

Vabade kunstide teaduskond

Kirke Kangro Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586
Kaja Peltola Vabade kunstide teaduskond Finantskoordinaator kaja.peltola@artun.ee
616 4214
Madis Luik Vabade kunstide teaduskond Projektide koordinaator madis.luik@artun.ee
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee
Mark Dunhill Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor mark.dunhill@artun.ee
Laura Marmor Vabade kunstide teaduskond Õppeassistent laura.marmor@artun.ee
+372 616 4215
Oliver Laas Graafika Vabade kunstide teaduskond Dotsent, nooremteadur oliver.laas@artun.ee
56771257
Raivo Kelomees Vabade kunstide teaduskond Vanemteadur raivo.kelomees@artun.ee
56235191

Animatsioon

Vesse Veering Animatsioon Animatsiooni stuudio juhataja vesse.veering@artun.ee
Mari Kivi Animatsioon Projektide koordinaator mari.kivi@artun.ee
Priit Tender Animatsioon Külalisprofessor, osakonnajuhtaja priit.tender@artun.ee
Martinus Daane Klemet Animatsioon Külalislektor martinus.klemet@artun.ee

Fotograafia

Marge Monko Fotograafia Professor, osakonnajuhataja marge.monko@artun.ee
6164200
Cloe Jancis Fotograafia Projektijuht (0,5) cloe.jancis@artun.ee
6164200
Kristiina Hansen Fotograafia Analooglabori juhataja (0,5) kristiina.hansen@artun.ee
6164200
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Laura Kuusk Fotograafia Dotsent (0,5) laura.kuusk@artun.ee
616 4200
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia Dotsent (0,5), Foto- ja videostuudio meister (0,5) fotostuudio@artun.ee, reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200

Graafika

Liina Siib Graafika Graafika õppetooli juhataja, professor liina.siib@artun.ee
Britta Benno Graafika Meister britta.benno@artun.ee
55684476
Oliver Laas Graafika Vabade kunstide teaduskond Dotsent, nooremteadur oliver.laas@artun.ee
56771257
Eve Kask Graafika Dotsent eve.kask@artun.ee
5152040
Aarne Mesikäpp Graafika Meister aarne.mesikapp@artun.ee
56217871
Maria Erikson Graafika Töökoja juhataja, meister maria.erikson@artun.ee
58830933

Installatsioon ja skulptuur

Taavi Talve Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni õppetooli juhataja, dotsent taavi.talve@artun.ee
6726586
Kirke Kangro Installatsioon ja skulptuur Professor, vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586, 616 4216
003725162527
Taavi Piibemann Installatsioon ja skulptuur Külalisdotsent taavi.piibemann@artun.ee
Erik Alalooga Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Jaan Kompus Installatsioon ja skulptuur Meister jaan.kompus@artun.ee
56461586

Joonistamine

Tõnis Saadoja Joonistamine Dotsent, joonistamise õppetooli juhataja tonis.saadoja@artun.ee

Kaasaegne kunst

Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee

Maal

Jaan Toomik Maal Õppetooli juhataja, professor jaan.toomik@artun.ee
Merike Estna Maal merike.estna@artun.ee
Kristi Kongi Maal Dotsent, õppejõud kristi.kongi@artun.ee
Holger Loodus Maal Meister, külalislektor, õppejõud holger.loodus@artun.ee
Mihkel Ilus Maal Meister, külalislektor mihkel.ilus@artun.ee

Stsenograafia

Ene-Liis Semper Stsenograafia Professor, osakonnajuhataja ene-liis.semper@artun.ee
Kamilla Kase Stsenograafia Projektide koordinaator kamilla.kase@artun.ee
Liina Keevallik Stsenograafia Külalisteadur liina.keevallik@artun.ee
Madlen Hirtentreu Stsenograafia Kujundliku mõtte labori juhataja madlen.hirtentreu@artun.ee

Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus

Heldur Lassi Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskuse juht heldur.lassi@artun.ee
55592104

Tegevuskunst

Uusmeedia

Hans-Gunter Lock Uusmeedia Uusmeedia stuudio juhataja hans-gunter.lock@artun.ee
6164218
John Carl Grzinich Jr Uusmeedia Külalisdotsent, õppetooli juhataja john.grzinich@artun.ee