EKA avatud akadeemia kursusi ja töötube saab pakkida ka kingituseks

EKA avatud akadeemia on koht, kuhu tulla kingijahile siis, kui sooviks on astuda sammu võrra eemale jõulueelsest asjade ostmise mäsust. Lähedasele kingitud uued teadmised ja oskused on miski, mis ei leia aasta pärast teed prügikasti. Need väärtused, kogemused ja emotsioonid jäävad.

EKA avatud akadeemiast leiab kingi põhikoolis käivale lapsele, tragile tegijast täiskasvanule kui ka auväärses eas loovhingele. Kingikotti saab valida töötube või lühikursusi. Selleks tuleb registreerides märkida osalejaks kingisaaja nimi.

Samuti on võimalik kinkekaardi abil lasta lõplik valik lähedasel endal teha. Kinkekaardi soovid palume saata meiliaadressile: info@artun.ee.  Lisainfot saab küsida ka helistades: +372 59199496.

Lühikursusi täiskasvanutele pakume nii disaini, kujutava kunsti kui ka arvutigraafika huvilistele. Lisaks korraldame täiskasvanutele Kunstilaupäevakute raames ka erinevaid töötube.

Lastele vanuses 7 kuni 11 töötoad leiab siit. Noortele vanuses 12 kuni 17 töötoad asuvad siin. Ettevalmistavad kursused noortele, kes soovivad EKAsse õppima tulla, leiab Eelakadeemiast.

 

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud