Lenna oma õpingute jätkamisest EKA avatud akadeemias

Anne & Stiil, august 2019

Teotahtelistel inimestel on eritabane omadus inspireerida ja tiivustada ka kõiki teisi enda ümber. EKA avatud akadeemia on tänu sellele üks neist kohtadest, mis niisugusest innukusest pakatab. Enda oskusi ja teadmisi soovivad jätkuvalt kasvatada meie täiendõppes nii inimesed, kes on jõudnud vilumuseni hoopiski teisel elukutsel ning otsustanud nüüd areneda läbi täiesti uue väljakutse, kui ka vilistlased, kes tahavad järjepidevalt süvendada oma asjatundlikkust juba omandatud erialal.

Meil on suur rõõm lugeda augustikuu Anne & Stiili numbrist, et üks neist inimestest on värskelt Räpina aianduskooli lõpetanud Lenna, kes avas oma motivatsiooni jätkata täiendõppes järgnevalt:

Ma ei ole hetkekski mõelnud, et nüüd, kui kool on läbi, hakkan puhkama. Energiat on palju — panin end sügiseks kirja EKA avatud akadeemia kangadisaini kursusele. Tunnen, et enese täiendamise koha pealt on selles valdkonnas alles läks nokk lahti. Tahaks midagi vägevat, uut ja innovaatilist luua.


Oktoobris algaval “Tekstiilidisain kiust nutilahenduseni” põhjalikul erikursusel asub Lenna kangadisaini õppima teiste seas Kristi Kuuse, PhD juhendamisel, kes valiti äsja tarkade tekstiilidega moetööstuses revolutsiooni loojana maailma 100 tipptegija hulka.

Artiklit saab lugeda siin.

Tekstiilidisain kiust nutilahenduseni” kursusust, kus on olulisel kohal elektroonika- ja tehnoloogiakompetentside ning materjalide tundmise arendamine, tutvustab õppekavajuht Kristi meie videointervjuus ka täpsemalt:

Jääme nüüd pikisilmi ootama algavat õppeaastat ning tulemusi, mida eesootav mitmekesine andekooslus loob.

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia