Loo põnev kursus EKA avatud akadeemias

Kuulutame välja uue kursuse konkursi, mille kaudu anda edasi oma erialaseid teadmisi ja liituda EKA avatud akadeemia juhendajate/koostööpartnerite kogukonnaga. Kandideerimise tähtaeg on 24. mai 2021.

EKA avatud akadeemia on suurim elukestva loovõppe keskkond Eestis, millel on oluline roll anda edasi valdkonnapõhiseid teadmisi ja oskusi ühiskonnas. EKA avatud akadeemias juhendas 2020. aastal täienduskoolitusi 126 juhendajat, kelle seas olid tunnustatud EKA õppejõud ja vilistlased, hinnatud juhendajad ning uued tegijad. Tutvu EKA avatud akadeemia praegu toimuvate kursuste valikutega siin.

Kandideerimine

Uue kursuse konkursil osalemiseks esita idee, kus kirjeldad lühidalt kursuse või selle arenduse sihtrühma ja sisu. Kandideerima on oodatud uued huvilised kui ka endised juhendajad uue kursuse ettepanekuga.

Oodatud on nii täiesti uued kursused kui ka olemasoleva kursuse arendamise ettepanekud, mille tulemusel liidetakse olemasolevale uus õppemetoodika või sotsiaalselt mõjusust suurendav aspekt. Kursustel võib olla üks või mitu juhendajat.

Kavandamisel võid kasutada kursuse sisukaardi punkte, mille leiad siit. Kui tegemist on uue juhendajaga, siis palume avada ka enda haridust ja kogemust valdkonnas. Julgustame kaaluma kursuse lõpetamist avaliku esitluse või näitusega. Ootame väga kursusekavandeid, mis aitaksid lisaks erialaste teadmiste täiendamisele lahendada mõnda ühiskondlikku või valdkondlikku probleemi.

Pärast konkursi tähtaja lõppu 24. mail analüüsime saabunud pakkumisi ning teavitame kõiki kandidaate tulemustest hiljemalt 28. mail. Kursuse sobivusel meie programmi on võimalik taotleda selle realiseerimiseks arendusraha.

Täiendav info

  • töö tasu sõltub kursuse sisust ja mahust, tunnitasu on kinnitatud tasumäärade alusel
  • lühikursused kuni 40 akadeemilist tundi, pikad kursused alates 40 akadeemilist tundi
  • kursused avanevad 2021. a sügis- või kevadsemestril
  • lisainfo: Pirje Kõvatomas pirje.kovatomas@artun.ee

Kursuse ideekavand saata hiljemalt 24. mail EKA avatud akadeemia programmijuhile Pirje Kõvatomasele: pirje.kovatomas@artun.ee.

_MG_0100
_DSC36611
_MG_0070
_DSC3466
_MG_0434
_MG_0469
_MG_2010
_MG_2517
_MG_9203
_MG_9993
Koogi_projekteerimine_EKA-02
Spordijalatsite_valmistamine_EKA-06

Postitas Elise Eimre
Viimati muudetud

Avatud akadeemia