Loomehäkk EV200 võidumeeskonnas taaskord EKA tudengid

 

Möödunud pühapäeval esitlesid 10 meeskonda oma ideid tuleviku Eesti heaks juba viiendat korda toimuval Loomehäkil. Vaata kogu sündmust järgi SIIN.

Võidumeeskonnaks osutus kehalise kasvatuse õpetajatele digitaalse töövahendi arendamisega tegelev MOED, kuhu kuulusid ka 2 EKA tudengit:  I kursusel tootedisaini õppiv Kaspar Kuus ja III kursusel graafilist disaini õppiv Joosep Noorväli. Meeskonna ideeks oli luua platvorm, mille abil oleks võimalik koondada kõikide õpilaste sooritustulemused ja analüüsida neid nii indiviidi kui grupi tasandil. Idee köitis tähelepanu, kuna teostamiseks oli juba kaasatud rakendusest huvitatud partnerid: e-Kool ja Innove ning edukalt elluviidavat tulemust oleks võimalik ka eksportida. Sama meeskond võitis veel publiku lemmiku tiitli ja võimaluse osaleda Prototroni rahastu programmis.

 

EKA III kursuse tekstiilidisaini tudeng Mari Seger liitus Loomehäkil meeskonnaga Makery, kes tegeleb reklaamikampaaniate rakenduse loomisega sotsiaalmeedias tegutsevate mõjutajate abil. Makery tegemisi saab jägida SIIN.

 

Täname Hannes Praksi kõikide meeskondade juhendamise eest!

 

Loomehäkk on avaürituseks STARTERcreative ideede arendamise õppeprogrammile, kuhu on end registreerima oodatud ka EKA tudengid ja mis algab juba 20.02.2018.
Loomehäkki korraldasid ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu, Digix ja Tallinna Ettevõtlusinkubaator. Kaasfinantseerijaks oli Euoopa Liidu sotsiaalarnegu fond.
Fotod: Külliki Tafel-Viia
 
Rohkem informatsiooni küsi kelli.turmann@artun.ee
Makery
MOED
Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Teadus- ja arendusosakond