Lõputööde kaitsmiskomisjonid 2021/22. õa

1. ARHITEKTUURI TEADUSKOND

1.1. Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:
Sisearhitektuur
Tüüne-Kristin Vaikla – esimees
Eeva Masso (välisliige)
Mihkel Masso (välisliige)
Johanna Jõekalda
Gregor Taul
Marie-Katharine Maksim – sekretär

1.2. Magistritaseme lõputööde komisjonid:
Arhitektuur ja linnaplaneerimine
Peeter Pere – esimees (välisliige)
Siiri Vallner (välisliige)
Sille Pihlak
Andres Kurg
Andres Ojari
Marie-Katharine Maksim – sekretär
Asendusliikmed: Indrek Rünkla (välisliige), Kalle Komissarov (välisliige)

Sisearhitektuur
Reio Raudsepp – esimees (välisliige)
Malle Jürgenson (välisliige)
Pavle Stamenovitš (välisliige)
Andrea Tamm (välisliige)
Martin Melioranski
Tüüne-Kristin Vaikla
Marie-Katharine Maksim – sekretär

Urbanistika (ingliskeelne)
Kaija-Luisa Kurik – esimees
Sean Tyler
Maroš Krivy
Leonard Ma (välisliige)
Andres Ojari
Mari-Liis Siig – sekretär

2. DISAINI TEADUSKOND

2.1. Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:
Graafiline disain
Sandra Nuut – esimees
Agnes Ratas
Ott Kagovere
Sandra Kosorotova (välisliige)
Nerijus Rimkus (välisliige)
Kärt Viljalo – sekretär

Klaas, keraamika, ehe ja sepis (ehe ja sepis)
Piret Hirv – esimees
Nils Hint
Urmas Lüüs
Eve Margus
Ulvi Haagensen
Heigo Jelle (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Klaas, keraamika, ehe ja sepis (klaas ja keraamika)
Urmas Puhkan – esimees
Juss Heinsalu
Kristiina Uslar
Mare Saare
Marge Robam (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Klaas, keraamika, ehe ja sepis (klaas)
Andra Jõgis – esimees
Mare Saare
Kai Kiudsoo-Värv (välisliige)
Birgit Pählapuu (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridi-sain (aksessuaaridisain)
Stella Runnel – esimees
Piret Puppart
Marta Moorats
Kadri Paloveer (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridi-sain (moedisain)
Piret Puppart – esimees
Stella Runnel
Anu-Samarüütel Long (välisliige)
Helen Kikkas-Tikerpe (välisliige)
Eve Hanson (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridi-sain (tekstiilidisain)
Kärt Ojavee – esimees
Piret Puppart
Krista Leesi
Marie Vihmar
Katrin Kabun
Kadi Pajupuu (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Kujunduskunst (moestilistika)
Marion Laev – esimees
Anu Lill
Kalle Veesaar
Ester Kannelmäe (välisliige)
Sigrid Pavel – sekretär

Kujunduskunst (ruumikujundus)
Maarja Valk-Falk – esimees
Liis Lindvere (välisliige)
Reio Raudsepp (välisliige)
Üla Koppel
Kalle Komissarov
Elina Steinpilm
Sigrid Pavel – sekretär

Kujunduskunst (keskkonnadisain)
Raido Laasi – esimees
Mihkel-Emil Mikk
Sandra Goroško
Liina Kittask (välisliige)
Sigrid Pavel – sekretär

Kujunduskunst (meediagraafika)
Raido Laasi – esimees
Kerstin Raidma
Meelis Mikker
Meelis Opmann (välisliige)
Sigrid Pavel – sekretär

Meediagraafika (venekeelne)
Ivar Sakk – esimees
Villu Järmut
Andrei Kormašov
Marko Kekišev (välisliige)
Ene Järvsalu – sekretär

Tööstus- ja digitootedisain
Maarja Mõtus – esimees
Rene Rebane (välisliige)
Eva-Liisa Kubinyi
Mihkel-Emil Mikk
Maria Pukk (välisliige)
Kärt Viljalo – sekretär

2.2. Magistritaseme lõputööde komisjonid:

Disain ja rakenduskunst (ingliskeelne)
Juss Heinsalu – esimees
Taavi Hallimäe
Julia Valle Noronha
Darja Popolitova
Ulvi Haagensen
Gary Markle (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Disain ja rakenduskunst
Taavi Hallimäe – esimees
Juss Heinsalu
Urmas Lüüs
Stella Runnel
Keiu Krikmann (välisliige)
Kadi Pajupuu (välisliige)
Katrin Sütt – sekretär

Graafiline disain (ingliskeelne)
Brit Pavelson – esimees
Manuel Raeder (välisliige)
Kaisa Lassinaro (välisliige)
Robertas Narkus (välisliige)
Meg Miller (välisliige)
Kärt Viljalo – sekretär

Interaktsioonidisain (ingliskeelne)
Tanel Kärp – esimees
Martin Pärn (välisliige)
Marc Guntow (välisliige)
Rene Rebane (välisliige)
Anne Matiisen (välisliige)
Kärt Viljalo – sekretär
Asendusliikmed: Nesli Hazal Oktay, Meghan Lazier

Tootedisain
Mihkel-Emil Mikk – esimees
Maarja Mõtus
Janno Nõu (välisliige)
Mihkel Güsson (välisliige)
Mihkel Masso (välisliige)
Kärt Viljalo – sekretär

Disain ja tehnoloogia tulevik (ingliskeelne, TalTech-EKA ühisõppekava)
Martin Pärn – esimees
Kätlin Kangur
Ruth-Helene Melioranski
Lucas Barreiro Lemos
Meelis Pohlak
Helen Sooväli-Sepping

3. KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

3.1. Bakalaureusetaseme lõputööde komisjonid:
Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud
Katrin Kivimaa – esimees
Sten Ojavee (välisliige)
Tiina Abel
Pille Teppan – sekretär
Asendusliige: Liisa-Helena Lumberg

Muinsuskaitse ja konserveerimine
Merike Kallas – esimees
Triin Reidla
Karola Mursu
Anita Staub (välisliige)
Sille Siidirätsep (välisliige)
Pille Teppan – sekretär

3.2. Magistritaseme lõputööde komisjonid:
Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud
Hilkka Hiiop – esimees
Kadi Polli (välisliige)
Kersti Markus (välisliige)
Kädi Talvoja
Linda Kaljundi
Pille Teppan – sekretär

Muinsuskaitse ja konserveerimine
Riin Alatalu – esimees
Heli Tuksam (välisliige)
Meelis Muhu (välisliige)
Merike Kallas
Anneli Randla
Pia Ehasalu (välisliige)
Pille Teppan – sekretär

Kunstiõpetaja (TLÜ-EKA ühisõppekava)
Anna-Liisa Jõgi – esimees
Hilkka Hiiop
Krista Simson
Helen Arov

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria (ingliskeelne, TLÜ-EKA ühisõppekava)
Teet Teinemaa – esimees
Eneken Laanes
Matthias Jost
Andres Kurg
Piret Peiker

4. VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

4.1. Bakalaureusetaseme lõputööde komisjonid:
Animatsioon
Valter Uusberg – esimees (välisliige)
Mari Kivi
Kaspar Jancis
Aurelia Aasa (välisliige)
Helen Unt (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär

Fotograafia
Kristi Kongi – esimees
Liina Siib
Taavi Talve
Tuukka Kaila (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär
Asendusliige: Reimo Võsa-Tangsoo

Kunst
Marge Monko – esimees
Kristi Kongi
Liina Siib
Taavi Talve
Aleksander Metsamärt (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär
Asendusliige: Reimo Võsa-Tangsoo

Stsenograafia
Ene-Liis Semper – esimees
Laura Raud (välisliige)
Liina Keevallik
Kairi Mändla (välisliige)
Kamilla Kase
Mark Raidpere (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär

4.2. Magistritaseme lõputööde komisjonid:
Animatsioon
Ülo Pikkov – esimees
Edina Csüllög (välisliige)
Daniel Irabien Peniche (välisliige)
Lilli-Krõõt Repnau
Ave Taavet (välisliige)
Martinus Daane Klemet
Mari-Liis Siig – sekretär

Kaasaegne kunst
Anu Vahtra – esimees
Marika Agu (välisliige)
Paul Kuimet (välisliige)
Margit Säde (välisliige)
Anna Škodenko (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär
Asendusliige: Sirja-Liisa Eelma

Kaasaegne kunst (ingliskeelne)
Anu Vahtra – esimees
David A. Kerr (välisliige)
Paul Kuimet (välisliige)
Margit Säde (välisliige)
Lieven Lahaye (välisliige)
Maarja Bachmann – sekretär
Asendusliige: Reimo Võsa-Tangsoo

 

Loe lisaks: Lõputööde kaitsmiste ajakava 2021/2022. õa

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud