Lõputööde kaitsmiskomisjonid 2019/20. õa. kevadsemestril

1 ARHITEKTUURI TEADUSKOND

1.1 Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

Sisearhitektuur
Tüüne-Kristin Vaikla – esimees
Katrin Koov
Maria Helena Luiga
Sille Pihlak
Roland Reemaa
Janno Roos
Kaili Kilp-Jegorov – sekretär

1.2 Magistritaseme lõputööde komisjonid:

Arhitektuur ja linnaplaneerimine
Peeter Pere – esimees
Maarja Kask
Andres Kurg
Andres Sevtšuk
Andres Ojari
Jüri Soolep
Jaan Kuusemets
Kaili Kilp-Jegorov – sekretär
Asendusliikmed: Indrek Rünkla, Kalle Komissarov

Urbanistika
Maros Krivy – esimees
Keiti Kljavin
Andres Ojari
Kaija-Luisa Kurik
Rutger Sjögrim
Helen Runting
Mari-Liis Siig – sekretär

Sisearhitektuur
Graeme Brooker – esimees
Reio Raudsepp
Martin Melioranski
Merle Karro-Kalberg
Tüüne-Kristin Vaikla
Kärt Ojavee
Pavle Stamenovic
Kaili Kilp-Jegorov – sekretär

2 DISAINI TEADUSKOND

2.1 Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

Ehte- ja sepakunst
Piret Hirv – esimees
Nils Hint
Urmas Lüüs
Ketli Tiitsar
Eve Margus-Villems
Kaire Sõmer – sekretär

Graafiline disain
Sandra Nuut – esimees, sekretär
Lieven Lahaye
Nicole Killian
Siim Preiman
Mikk Heinsoo

Keraamika
Urmas Puhkan – esimees
Ingrid Allik
Evelin Saul
Heie Treier
Kaja Altvee
Kaire Sõmer – sekretär

Klaasikunst ja -disain
Kristiina Uslar – esimees
Marge Robam
Andra Jõgis
Eve Koha
Kaire Sõmer – sekretär

Kujunduskunst
Raido Laasi – esimees
Maarja Valk-Falk
Marion Laev
Ionel Lehari
Helen Oja (KD, RK erialade komisjoni välisliige)
Jüri Lõun (KD, RK erialade komisjoni välisliige)
Krõõt Tarkmeel (MG, MS erialade komisjoni välisliige)
Martin Pärn (MG, MS erialade komisjoni välisliige)
Meelis Opmann (MG, MS erialade komisjoni asendusliige)
Sigrid Pavel – sekretär

Meediagraafika
Ivar Sakk – esimees
Villu Järmut
Andrei Fedosov
Marko Kekišev
Ene Järvsalu – sekretär

Moedisain
Piret Puppart – esimees
Lilli Jahilo
Kristel Sooaru
Britta Laumets
Anu Ojavee – sekretär

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain
Lennart Mänd – esimees
Karin Kallas
Merike Rehepapp
Rene Haljasmäe
Eve Kaaret – sekretär

Tekstiilidisain
Kristi Kuusk – esimees
Krista Leesi
Kärt Ojavee
Svetlana Todurova
Piret Valk
Kaire Sõmer – sekretär

Tootedisain
Maarja Mõtus – esimees
Mihkel-Emil Mikk
Heikki Zoova
Janno Nõu
Mihkel Mäll
Merilin Kuklas – sekretär

2.2 Magistritaseme lõputööde komisjonid:

Disain ja rakenduskunst (suund: ehte- ja sepakunst, keraamika) – eestikeelne kaitsmine
Taavi Hallimäe – esimees
Piret Hirv
Kristiina Uslar
Urmas Lüüs
Ingrid Allik
Kai Lobjakas
Katrin Sütt – sekretär

Disain ja rakenduskunst (suund: ehte- ja sepakunst, keraamika) – ingliskeelne kaitsmine
Julia Valle Noronha – esimees
Piret Hirv
Kristiina Uslar
Urmas Lüüs
Ingrid Allik
Kai Lobjakas
Katrin Sütt – sekretär

Disain ja rakenduskunst (suund: moedisain, nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain, tekstiilidisain)
Lennart Mänd – esimees
Kärt Ojavee
Kelian Luisk
Kadi Pajupuu
Piret Puppart
Taavi Hallimäe
Markus Vihma
Katrin Sütt – sekretär

Interaktsioonidisain
Tanel Kärp – esimees
Maarja Mõtus
Kristjan Mändmaa
Martin Pärn
Jaanus Kase
Karin Salu
Rene Rebane
Mari-Liis Siig – sekretär

Tootedisain
Heikki Zoova – esimees
Lauri Hirvesaar
Maarja Mõtus
Mihkel-Emil Mikk
Mihkel Mäll
Heikki Zoova
Merilin Kuklas – sekretär

Disain ja tehnoloogia tulevik (EKA, TTÜ ühisõppekava)
Martin Pärn – esimees
Meelis Pohlak
Tanel Kärp
Helen Sooväli-Sepping
Ionel Lehari

3 KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

3.1 Bakalaureusetaseme lõputööde komisjonid:

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud
Liisa-Helena Lumberg – esimees
Anders Härm
Hanna-Liis Kont
Mari Laanemets
Tiina Kuljus – sekretär
Asendusliige: Mari Laaniste

Muinsuskaitse ja konserveerimine
Merike Kallas – esimees
Anneli Randla
Hilkka Hiiop
Triin Talk
Linda Lainvoo
Sille Siidirätsep
Tiina Kuljus – sekretär

3.2 Magistritaseme lõputööde komisjonid:

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud
Kristina Jõekalda – esimees
Virve Sarapik
Lilian Hansar
Krista Kodres
Linda Kaljundi
Tiina Kuljus – sekretär
Asendusliikmed: Andres Kurg, Katrin Kivimaa, Kadi Polli

Muinsuskaitse ja konserveerimine
Hilkka Hiiop – esimees
Maris Mändel
Lilian Hansar
Anneli Randla
Pia Ehasalu
Janika Turu
Laura Ingerpuu
Maris Veeremäe – sekretär

Kunstiõpetaja (EKA, TLÜ ühisõppekava)
Edna Vahter – esimees
Krista Aren
Lilian Hansar
Anneli Porri

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria (EKA, TLÜ ühisõppekava)
Eneken Laanes – esimees
Andres Kurg
Matthias Jost
Teet Teinemaa
Piret Peiker

4 VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

4.1 Bakalaureusetaseme lõputööde komisjonid:

Animatsioon
Priit Tender – esimees
Sondra Lampmann
Ave Taavet
Elika Kiilo-Kulpsoo – sekretär
Asendusliige: Mari Kivi

Fotograafia, Kunst
Kirke Kangro – esimees
Laura Kuusk
Jaan Toomik
Liina Siib
Taavi Talve
Merike Estna
Kaarin Kivirähk
Siim Preiman
Elika Kiilo-Kulpsoo – sekretär
Asendusliikmed: Eve Kask, Reimo Võsa-Tangsoo, Taavi Piibemann

Stsenograafia
Kairi Mändla – esimees
Kamilla Kase
Inga Vares
Jaak Prints, Laura Raud (ekspert)
Jan Teevet
Elika Kiilo-Kulpsoo – sekretär

4.2 Magistritaseme lõputööde komisjonid:

Animatsioon
Priit Tender – esimees
Pärtel Tall
Kaspar Jancis
Kamila Kucikova
Heta Jäälinoja
Mari-Liis Siig – sekretär

Kunst
Kirke Kangro – esimees
Marten Esko
Mihkel Maripuu
Margit Säde
Indrek Grigor
Eve Kiiler
Taavi Piibemann
Madis Luik
Elika Kiilo-Kulpsoo – sekretär
Asendusliikmed: Marko Mäetamm, Jaanus Samma

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud

Õppeosakond