Lõputööde kaitsmiskomisjonide koosseisud 2016/17. õa kevadel

1        ARHITEKTUURI TEADUSKOND

1.1  Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

1.1.1   Sisearhitektuur

Andrea Tamm – esimees

Rokas Kilčiauskas

Kadri Klementi

Pille Lausmäe

Mihkel Tüür

Tatjana Neborjakina – sekretär

1.2  Magistritaseme lõputööde komisjonid:

1.2.1   Urbanistika

Maroš Krivy – esimees

Toomas Tammis

Andres Ojari

Keiti Kljavin

Ingrid Ruudi

Eliisa Sokk – sekretär

 

1.2.2   Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Peeter Pere – esimees

Jenni Poutanen

Andres Ojari

Andres Sevtšuk

Maarja Kask

Maroš Krivy

Lily Song

Kalle Komissarov – asendusliige

Eliisa Sokk – sekretär

 

1.2.3   Sisearhitektuur

Jüri Kermik – esimees

Francisco Martinez Sanches

Kaja Pae

Tüüne-Kristin Vaikla

Leonard Ma

Tatjana Neborjakina – sekretär

2        DISAINI TEADUSKOND

2.1  Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

2.1.1   Ehte- ja sepakunst

Kadri Mälk – esimees

Merle Kasonen

Maria Valdma

Nils Hint

Urmas Lüüs

Piret Hirv

Eve Margus-Villems – sekretär

 

2.1.2   Graafiline disain

Indrek Sirkel – esimees

Krsitina Ketola Bore

Nicole Killian

Lieven Lahaye

Kristiina Õllek

Sandra Nuut – sekretär

 

2.1.3   Keraamika

Urmas Puhkan – esimees

Ingrid Allik

Kersti Laanmaa

Leo Rohlin

Pille Kaleviste

Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

 

2.1.4   Klaasikunst

Mare Saare – esimees

Kristiina Uslar

Marge Robam

Piret Ellamaa

Eve Koha

Kairit Annus

Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

 

2.1.5   Moedisain

Piret Puppart – esimees

Gerly Tinn

Lilli Jahilo

Maire Milder

Xenia Joost

Julia Valle Noronha – asendusliige

Anu Ojavee – sekretär

 

2.1.6   Naha- köite ja aksessuaaridisain

Lennart Mänd – esimees

Karin Kallas

Rene Haljasmäe

Brita Laumets

Merike Rehepapp

Jaana Päeva – asendusliige

Marta Moorats – sekretär

 

2.1.7   Tekstiilidisain

Nithikul Nimkulrat – esimees

Krista Leesi

Kristi Kuusk

Kai Lobjakas

Aet Ollisaar

Piret Valk – asendusliige

Ulvi Uulimaa-Margus – sekretär

 

2.1.8   Tootedisain

Maarja Mõtus – esimees

Heikki Zoova

Lauri Hirvesaar

Janno Nõu

Linnar Viik

Anna-Liisa Laarits – sekretär

 

2.1.9   Meediagraafika (vene k)

Ivar Sakk – esimees

Marko Kekišev

Villu Järmut

Andrei Fedosov

Andrei Kormašov

Ene Järvsalu – sekretär

 

2.1.10    Kujunduskunst

Raido-Riho Laasi – esimees

Piret Mägi

Malle Jürgenson

Jüri Õun

Veiko Tammjärv

2.2  Magistritaseme lõputööde komisjonid:

2.2.1   Disain ja rakenduskunst (suund: ehte- ja sepakunst)

Kai Lobjakas – esimees

Kadri Mälk

Kristjan Mändmaa

Merike Rehepapp

Nils Hint

Urmas Lüüs

Merle Lobjakas – sekretär

 

2.2.2   Disain ja rakenduskunst (suunad: moedisain, nahakunst ja -disain, tekstiilidisain)

Kristjan Mändmaa – esimees

Kai Lobjakas

Marta Moorats

Nithikul Nimkulrat

Piret Puppart

Merike Rehepapp

Stella Soomlais

Merle Lobjakas – sekretär

 

2.2.3   Disain ja rakenduskunst (suund: keraamika)

Harry Liivrand – esimees

Kristjan Mändmaa

Merike Rehepapp

Urmas Puhkan

Kristel Saan

Merle Lobjakas – sekretär

 

2.2.4   Disain ja rakenduskunst (suund: klaasikunst ja -disain)

Harry Liivrand – esimees

Kristjan Mändmaa

Krista Mölder

Merike Rehepapp

Mare Saare

Merle Lobjakas – sekretär

 

2.2.5   Disain ja tootearendus (EKA ja TTÜ ühisõppekava)

Martin Pärn (professor) – esimees

Meelis Pohlak (vanemteadur)

Peter McGrory (Aalto ülikooli professor)

Ott Pärna (ettevõtja)

Ionel Lehari (Identity loovjuht)

 

2.2.6   Tootedisain

Maarja Mõtus – esimees

Lauri Hirvesaar

Kristjan Mändmaa

Janno Nõu

Heikki Zoova

Merle Lobjakas – sekretär

 

2.2.7   Interaktsioonidisain

Kristjan Mändmaa – esimees

Maarja Mõtus

Seisho Sumida (Frog Design)

Hannes Seeberg (Nortal AS)

Geroli Peedu (Proekspert AS)

Maria Mägar – sekretär

 

3        KUNSTIKULTUURI TEADUSKOND

3.1  Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

3.1.1   Muinsuskaitse ja konserveerimine

Oliver Orro – esimees

Anneli Randla

Merike Kallas

Hilkka Hiiop

Elo Sova (OÜ Vana Tallinn)

Kaarel Truu (Muinsuskaitseamet, restaureerimis- ja arendusosakond)

Riin Alatalu

Tiina Kuljus – sekretär

 

3.1.2   Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

David Vseviov – esimees

Elise Eimre

Kädi Talvoja

Liisa-Helena Lumberg

Annika Toots

Pille Teppan – sekretär

3.2  Magistritaseme lõputööde komisjonid:

3.2.1   Muinsuskaitse ja konserveerimine

Hilkka Hiiop – esimees

Lilian Hansar

Anneli Randla

Henry Kuningas (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)

Heige Peets (Eesti Vabaõhumuuseum, esemete konserveerimise osakond)

Pia Ehasalu (Tallinna Linnamuuseum, teadusdirektor)

Riin Alatalu

Maris Veeremäe – sekretär

 

3.2.2   Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

Krista Kodres – esimees

Katrin Kivimaa

Lilian Hansar

Kadi Polli (Kumu Kunstimuuseum)

Linda Kaljundi (Tallinna Ülikool)

Andres Kurg

Virve Sarapik

Kristina Jõekalda

Karin Nugis – sekretär

 

3.2.3   Kunstiõpetaja (EKA ja TLÜ ühisõppekava)

Krista Aren – esimees

Helen Arov

Kristi Laanemäe

Anneli Porri

Edna Vahter

Elin Ots

 

4        VABADE KUNSTIDE TEADUSKOND

4.1  Bakalaureusetaseme lõputööde komisjon:

4.1.1   Animatsioon

Raivo Kelomees – esimees

Lilli-Krõõt Repnau

Priit Tender

Martinus Daane Klemet – ekspertliige

Agne Nelk

Mait Laas

Sondra Lampmann – asendusliige

Ave Kuusk – sekretär

 

4.1.2   Fotograafia

Marge Monko – esimees

Reimo Võsa-Tangsoo

Laura Kuusk

Mari Armei

Tatjana Muravskaja-Loginova – välisliige

Kairi Remmel-Lilleberg – sekretär

 

4.1.3   Kunst

Kirke Kangro – esimees

Kristi Kongi

Taavi Talve

Reimo Võsa-Tangsoo

Oliver Laas

Elin Kard

Kaarin Kivirähk – välisliige

Kairi Remmel- Lilleberg – sekretär

 

4.1.4   Stsenograafia

Lilja Luhse – esimees

Inga Vares

Ann Lumiste

Marge Martin – välisliige

Kirke Kangro

Kairi Remmel-Lilleberg – sekretär

4.2  Magistritaseme lõputööde komisjonid:

4.2.1   Animatsioon

Raivo Kelomees – esimees

Lucija Mrzljak

Valter Uusberg – ekspertliige

Anu Laura Tuttelberg

Mattias Mälk

Mait Laas – asendusliige

Ave Kuusk – sekretär

 

4.2.2   Kunst

Kirke Kangro – esimees

Taavi Talve

Taavi Piibemann

Andreas Trossek

Maria Arusoo

Hanna-Liis Kont

Ingrid Ruudi

Reimo Võsa-Tangsoo – asendusliige

Kristi Kongi – asendusliige

Eve Kask – asendusliige

Raivo Kelomees – asendusliige

Ave Kuusk – sekretär

 

4.2.3   Stsenograafia

Lilja Luhse – esimees

Inga Vares

Ann Lumiste

Marge Martin – välisliige

Kirke Kangro

Ave Kuusk – sekretär

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud

Õppeosakond