Maanteeamet tunnustas Moeosakonda Liiklusohutuse auhinnaga

Piret Puppart ja Liisi Eesmaa

Tänavu andis Maanteeamet kümnendat korda välja liiklusohutuse auhindu. Juubeliaastal tunnustatakse lisaks silmapaistvale kohalikule omavalitsusele, üleriiklikule eeskujule, vastutustundlikule ettevõttele, õpetajatele, sündmustele ja koostööpartneritele ka aasta üllatajaid ning antakse välja eriauhinnad.

„Igal aastal jõuab meieni nii säravaid tudengite lõputöid kui ka kodanikualgatusi, mis väärivad kindlasti suurt kummardust kõigilt liiklejatelt. Sel aastal otsustasimegi need säravad tähed koondada kategooriasse „Aasta üllataja”,” selgitab Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Kerli Tallo.

Kategoorias Aasta üllataja liiklusohutuses pälvis tiitli Eesti Kunstiakadeemia moeosakond enda liiklusohutuses nähtavakas tegemise meistriklasside ja näituse “Illuminatsioon” eest. Viimane oli üleval 1.-26. novembril Tellikskivi Loomelinnakus, kus ulmadest, valgusest ja virvatuledest inspireeritud helkurobjektide näitust näha ja kogeda sai. Helkurite tootmise ülejääkidest valmistatud moeskulptuurid valmisid Liisi Eesmaa juhendatud bakalaureuseõppe 1. kursuse tudengite eksperimentaalvormide meistriklassis.  Näitust ja Liiklusohutuse reklaamkampaaniat kureeris ja juhtis moeosakonna juhataja Piret Puppart.

Tänuüritusel raames astusid “Illuminatsiooni”   näitusepalad ülesse moeshow formaadis.

Vt lisaks:
https://www.mnt.ee/et/uudised/selgunud-selle-aasta-liiklusohutuse-auhinna-voitjad

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Moedisain