Material to Mind – prof Dominic Haag-Walthert avalik loeng sisearhitektuuri osakonnas

Juba SEL NELJAPÄEVAL, 8. detsembril kell 18.00 nii tudengitele kui praktikutele ja ruumihuvilistele EKA sisearhitektuuri osakonnas: Lucerne’i ülikooli tehnika ja arhitektuurikooli professor Dominic Haag-Waltherti loeng “Material to Mind”. 

Lucerne’i ülikooli tehnika ja arhitektuurikoolis keskendutakse kaasaegsete materjalide uurimisele, katsetamisele ja arhiveerimisele. Tallinna-loengus räägibki kooli sisearhitektuuri osakonda juhtiv prof Haag-Walthert kooli juurde rajatud materjalide arhiivkogust materialarchiv.ch ning sellest, kuidas materjalikogu õpetamises kasutatakse. Loeng on inglise keeles.

Prof. Dominic Haag-Walthert on õppinud disaini ja sisearhitektuuri Zürichi kunsti ja arhitektuuriülikoolis ning rajas Zürichis 2000. aastal koos Heiner Wagneriga oma büroo HAAGWAGNER, samuti õpetanud mitmetes arhitektuurikoolides. Alates 2016. aastast juhib Lucerne’i ülikooli sisearhitektuuri osakonda. Tallinna külastab prof Haag-Walthert seoses sisearhitektuuri sümpoosioni SISU ettevalmistamisega.

PS: Järgmine sisearhitektuuri sümpoosion SISU 2017 alapealkirjaga “Naked Space” toimub Lucerne’i ülikooli tehnika ja arhitektuurikoolis Šveitsis ja paralleelselt Eestis koostöös Eesti ja Šveitsi sisearhitektuuri tudengite, teoreetikute ja praktikutega. Save the date: 7.-8. juunil 2017!

Kiireim ja täpseim info Facebookis.

Lisainfo:

Natalie Mets

interior@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud

Sisearhitektuur