Mida õpitakse EKA avatud akadeemia kujundusgraafika erikursusel?

Kujundusgraafika erikursus algab eesootava septembriga ning annab kahe aasta jooksul põhjalikud oskused kujundusprogrammide ja graafika kasutamiseks.

Kursuse eesmärgiks on valmistada ette laialdaste teadmistega kujundusgraafikuid, kes valdavad ainet ja praktilisi oskusi tööturu nõuetele vastavalt.

Kursusel õpitakse visuaalkultuuri ajalugu, joonistamist ja visualiseerimist, värvusõpetust ja kompositsiooni, kujundusgraafika keelt, tüpograafiat, diagraafikat, fotograafiat, märgi taksionoomiat, firmastiili ja reklaamigraafika eripärasid, digitaalset illustratsiooni, erikujuliste trükiste loomist ning veebilehe kujundust.

Seejuures õpitakse kasutama ka loovtöötajale olulisimaid töövahendeid: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign ja Adobe Animate.

Kujundusgraafika õppekava läbinu oskab arendada ideid ja viia need füüsilise vormini, on võimeline tegelema disainiloomega praktilisel tasandil ning esitlema oma loomingut klientidele ja avalikkusele.

Kursust juhendavad Villu Järmut, Maris Lindoja, Arno Mäger, Anni Mäger, Marko Levin, Sergei Didõk, Margus Haavamägi, Maria Sidljarevitš, Heiki Terras.

Kujundusgraafika kursusele registreerumine ja lisateave siin.

Tänavuse kujundusgraafika kursusel osalenute töid:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia