Noored sisearhitektid kaitsevad bakalaureuse- ja magistrikraade

Marlene Kirt: Eeros Leesi portfoolio põhjal loodud kolm lühifilmi, mis kirjeldavad kunstnikku läbi kuraatori silmade, toovad vaatajani kunstniku tööprotsessi ning avavad tema inspiratsiooni-otsinguid. Juhendajad: Mihkel Masso, Sandra Pihlak 

EKA sisearhitektuuri osakond on jõudmas õppeaastaga finišisse ning ees seisavad  bakalaureusekraadi ja magistrikraadi kaitsmised. 8. ja 9. juunil kaitsevad 14 sisearhitektuuri tudengit oma bakalaureusekraadi lõputöid, 11. juunil 8 noort sisearhitekti oma magistrikraadi.

Bakalaureusekraadi kaitstakse kahel erineval moel: 8. juunil esitlevad 7 tudengit bakalaureusetööks valminud portfoolioid ja spetsiaalselt iga portfoolio esitlemiseks valminud installatsioone või sündmus-teoseid, kus installatsiooni/ sündmuse autoriks pole mitte portfoolio autor, vaid kaastudeng, läbi mille on tekitatud kunstnikevaheline dialoog mõlema autori kunstnikupositsioonist sisearhitektina.

9. juunil kaitsevad 7 tudengit oma bakalaureusetöid.

Kõiki kaitsmisi saab reaalajas jälgida EKA TV lingilt https://live.artun.ee, kanalilt ‘EKA kaitsmised 2020’.

Olete teretulnud kaasa elama – kaitsmiste vaatamine on suurepärane võimalus end EKA sisearhitektuuri osakonnas käsitletavate ruumiküsimuste ja uuritavate teemadega kurssi viia, seda nii neil, kes plaanivad astuda bakalaureuseõppesse kui neil, kes kaaluvad magistrikraadi poole püüdlemist. Ja juba 15. juunil algabki ju EKA vastuvõtt!

 

BAKALAUREUSEKRAADI KAITSMISTE AJAKAVA

8. juuni 2020, kell 10:00

PORTFOOLIO + STUUDIO

Juhendajad: Mihkel Masso, Sandra Pihlak, Jaan Evart

10:10 Sander Joosep Siigur (portfoolio)
10:25 Kadi Pihlak (näituseprojekt)
10:40 Kadi Pihlak (portfoolio)
10:55 Eeros Lees (näituseprojekt)
11:10 Eeros Lees (portfoolio)
11:25 Marlene Kirt (näituseprojekt)
11:40 Marlene Kirt (portfoolio)
11:55 Sander Joosep Siigur (näituseprojekt)
12:10-13:10 lõuna
13:10 Päär-Joonap Keedus (portfoolio)
13:25 Aadam Kaarma (näituseprojekt)
13:40 Aadam Kaarma (portfoolio)
13:55 Linda Zupping (näituseprojekt)
14:10 Linda Zupping (portfoolio)
14:25 Päär-Joonap Keedus (näituseprojekt)

9. juuni 2020, kell 10:00

BAKALAUREUSETÖÖ

Juhendajad: Alina Nurmist, Kirke Päss; assistent: Jekaterina Shipilenko

10:10-10:40 Andrea Miku
HAAVAD KUI KOKKUPUUTEPUNKTID. LÄHISUHTEVÄGIVALLA OHVRITE TEABEKESKUSTE SISEARHITEKTUURNE LAHENDUS

10:40-11:10 Elis Rumma
UINAKURUUMID EESTI KUNSTIAKADEEMIAS

11:10-11:40 Mirell Ülle
MATERJALIDE MÕJU TERVISELE

11:40-12:10 Evelin Kruus
METSLOOMADE REHABILITATSIOONI MOODULÜKSUS

12:10-13:10 lõuna

13:10-13:40 Helena Mandala Kopamees
KÜLA: SÜNNITUSJÄRGNE KESKUS HÄDAS PEREDELE

13:40-14:10 Heleri Koltšin
PUKI PALMI AED. KULTUURI- JA VABAAJAKESKUS TALLINNA BOTAANIKAAIA PALMIMAJA NÄITEL

14:10-14:40 Semele Kari
TÜHISTATUD OOTUS – TÄHISTATUD AEG. OOTEALA RUUMILINE LAHENDUS RAUDTEEÄÄRSEL MAASTIKUL

 

MAGISTRITÖÖDE KAITSMINE         

11.06.2020 

10:10-10:55  Keiu Albi – SURMAGA SILMITSI: RUUM SURIVOODI ÜMBER. EELK TALLINNA DIAKOONIAHAIGLA HOSPIITSIOSAKONNA NÄITEL

Juhendajad: Gregor Taul, Malle Jürgenson
Konsultant: Silver Sternfeldt

10:55-11:40  Sandra Goroško – KODU JA KARISTUSASUTUSE PIIRIL – REHABILITATSIOONI TOETAV KESKKOND NOORTELE

Juhendajad: Edina Dufala-Pärn, Kaja Pae
Konsultant: Silver Sternfeldt

11:40-12:25  Mariann Drell – SOOLINE RUUM: NORMATIIVID JA NÄHTUSED LÄBI SISEARHITEKTI PILGU

Juhendajad: Gregor Taul, prof Jüri Kermik
Konsultant: Andrea Tamm

12:25-13:10 Kadri Kallaste – SISEKAEMUSLIK RADA. KOLGA MÕISA VAHEKASUTUS

Juhendajad: Prof Tüüne-Kristin Vaikla, Gregor Taul

13:10-14:00 lõuna

14:00-14:45 Kariuki Maryann Ng’endo – RETHINKING THE PRISON CELL: DEVELOPING ASPECTS OF SELF-IDENTITY FOR INCARCERATED WOMEN THROUGH SPATIAL DESIGN 

Juhendajad: Edina Dufala Pärn, Keiti Kljavin
Konsultant: Silver Sternfeldt

14:45-15:30 Kristiine Špongolts – SUSTAINABILITY IN EDUCATION: DESIGNING A COURSE ON FUNCTIONAL MATERIALS FOR UPPER SECONDARY SCHOOL

Juhendajad: Prof Jüri Kermik, Gregor Taul
Konsultant: Kärt Ojavee

15:30-16:15  Ahmad Hussein – PEAK MOMENT IN INTERIOR ARCHITECTURE: INDIVIDUAL PLACE-MAKING FOR LOW PEAK MOMENT

Juhendajad: Gregor Taul, Veiko Liis

16:15-17:00 Tamara Istanbouli – CREATING A MAP-SPACE FOR PALESTINIAN REFUGEE CAMPS

Juhendajad: Andrea Tamm, Keiti Kljavin
Konsultant: Prof  Jüri Kermik

 

KORDAME: Kõiki kaitsmisi saab reaalajas jälgida EKA TV lingilt https://live.artun.ee, kanalilt ‘EKA kaitsmised 2020’.

Jaga sõpradega:

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud

Arhitektuuri­teaduskondSisearhitektuur