Uuele tudengile

ÕIS

Õppeinfosüsteem (ÕIS) on internetipõhine andmebaas, kus säilitatakse ja esitatakse üliõpilaste õppetööga seonduvat infot. ÕIS asub aadressil artun.ois.ee. Sisselogides näed just sulle mõeldud infot (tunniplaan, käskkirjad, hinded jms). Kasutajakonto loob igale tudengile õppeosakond.

Kontakt: ois@artun.ee

EKA foorum ja artun.ee konto

Foorum on EKA avalik internetifoorum, kus vahetatakse kõiksugust omavahelist ja avalikku infot tasuta kassipoegadest kuni korterikaaslaste otsinguteni, samuti saadetakse foorumi kaudu paljude kultuurisündmuste uudiseid. Foorumiga saavad liituda kõik huvilised ka väljaspool EKAt. Kirja saatmiseks foorumisse saada see aadressile foorum@artun.ee. Foorumi listi saab registreeruda aadressil: http://link.artun.ee/foorum_subscribe

EKA meiliaadressi saavad kõik tudengid ja töötajad IT-talituselt. Meiliaadressid luuakse põhimõttel eesnimi.perenimi@artun.ee.

ISIC-kaart ja Eesti üliõpilaspilet

Üliõpilase staatust tõendab Eesti üliõpilaspilet või ISIC kaart, mida saavad taotleda kõik tudengid. Mõlemat kaarti ei ole mõtet taotleda, kuna funktsionaalsuse poolest on nad võrdsed. Kaartide peamiseks erinevuseks on see, et ISIC üliõpilaspiletiga saad lisaks tudengistaatuse tõendamisele ka palju soodustusi (vaata lähemalt www.isic.ee). Üliõpilaspileti taotlemiseks mine aadressile www.minukool.ee. Keskkonda saab siseneda ID kaardi või internetipanga paroolide abil. ISIC üliõpilaspileti hind tudengile üheks õppeaastaks on 4.60 EUR. Kaartide valmistamiseks kulub umbes 1O päeva. Kaardi valmimisest antakse teada e-posti teel ja selle saab kätte õppeosakonnast Estonia pst. 7/Teatri väljak 1, kabinetist 532

Uksekaardid

Kõik Eesti Kunstiakadeemia üliõpilased ja töötajad saavad isiklikud uksekaardid. Uksekaardi väljastab teaduskonna õppekoordinaator. Õppekoordinaatori kontaktid leiad SIIT. Kaardi kaotamise korral tuleb sellest teatada EKA haldusjuhile, kes sulgeb vana kaardi ja tellib uue. Politseist väljastatud kaardi vargust kinnitava tõendi korral uue kaardi eest maksma ei pea, tõendi puudumisel tuleb uut kaarti tellides EKA rahandusosakonda tasuda 1O EUR.

Nõustamine

Psühholoogiline nõustamine ja karjäärinõustamine on tugiteenus kõikidele Eesti Kunstiakadeemia üliõpilastele, kes soovivad tuge psühholoogiliste raskustega toimetulekul nii õppetöös kui isiklikus elus ning abi karjääri planeerimisel ja arendamisel.

Aja kokkuleppimiseks palume eelnevalt ühendust võtta psühholoog-karjäärinõustaja Kaia-Leena Pinoga.

E-post: kaialeena.pino@artun.ee, tel +372 5661 9649

Olga Antriainen

olga-antriainen

Haridustehnoloog

6267378

olga.antriainen@artun.ee

Kaia-Leena Pino

_MG_6658_1

Psühholoog-karjäärinõustaja

56619649

kaialeena.pino@artun.ee