Uuele tudengile

ÕIS

Õppeinfosüsteem (ÕIS) on internetipõhine andmebaas, kus säilitatakse ja esitatakse üliõpilaste õppetööga seonduvat infot. ÕIS asub aadressil http://artun.ois.ee. Sisselogides näed just Sulle mõeldud infot (tunniplaan, dokumendid, hinded jms). Kasutajakonto on seotud Sinu @artun.ee meilikontoga ja selle loob igale tudengile IT-osakond. Kontakt: ois@artun.ee

artun.ee konto ja EKA foorum

EKA meiliaadressi saavad kõik tudengid ja töötajad IT osakonnast. Meiliaadressid luuakse põhimõttel eesnimi.perenimi@artun.ee.

Foorum on EKA avalik internetifoorum, kus vahetatakse kõiksugust omavahelist ja avalikku infot tasuta kassipoegadest kuni korterikaaslaste otsinguteni, samuti saadetakse foorumi kaudu paljude kultuurisündmuste uudiseid. Foorumiga saavad liituda kõik huvilised ka väljaspool EKAt. Kirja saatmiseks foorumisse saada see aadressile foorum@artun.ee. Foorumi listi saab registreeruda aadressil: http://link.artun.ee/foorum_subscribe

ISIC-kaart / Eesti üliõpilaspilet = uksekaart

Üliõpilase staatust tõendab Eesti üliõpilaspilet või ISIC kaart, mida saavad taotleda kõik tudengid. Mõlemat kaarti ei ole mõtet taotleda, kuna funktsionaalsuse poolest on nad võrdsed. Kaartide peamiseks erinevuseks on see, et ISIC üliõpilaspiletiga saad lisaks tudengistaatuse tõendamisele ka palju soodustusi (vaata lähemalt www.isic.ee). Üliõpilaspileti taotlemiseks mine aadressile www.minukool.ee. Keskkonda saab siseneda ID-kaardi või internetipanga paroolide abil. ISIC üliõpilaspileti hind on alates 3.90 EUR. Kaardi valmistamiseks kulub umbes 10 päeva. Kaardi valmimisest antakse teada e-posti teel ja selle saab kätte 1. korruse infolauast peasissepääsu juures.

Sinu poolt valitud üliõpilaspilet toimib ka EKA majas uksekaardina. Kaardi kaotamise korral tuleb sellest teatada EKA infolauda, kus kaardi ligipääs majja suletakse.

Nõustamine

Õppetööga seotud küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda oma õppekava juhi või õppespetsialisti poole.

Psühholoog-karjäärinõustaja juurde võib tulla rääkima kõigest, mis meeli painab. Ükski mure ei ole liiga tühine ja tulla võib ka siis, kui muret justkui ei olegi, vaid tahaks lihtsalt kellegagi rääkida. Aja kokkuleppimiseks palume eelnevalt ühendust võtta psühholoog-karjäärinõustaja Kaia-Leena Pinoga.

E-post: kaialeena.pino@artun.ee, tel +372 5661 9649

Lisainfo

Kasulikud lingid

Õppeinfosüsteem

Moodle

 

Kontaktid

_MG_6658_1

Kaia-Leena Pino

Psühholoog-karjäärinõustaja (lapsehoolduspuhkusel)

kaialeena.pino@artun.ee