Uuele tudengile

ÕIS

Õppeinfosüsteem (ÕIS) on internetipõhine andmebaas, kus säilitatakse ja esitatakse üliõpilaste õppetööga seonduvat infot. ÕIS asub aadressil tahvel.edu.ee. Sisselogides näed just Sulle mõeldud infot (tunniplaan, dokumendid, hinded jms).

artun.ee konto ja EKA foorum

EKA meiliaadressi saavad kõik tudengid ja töötajad IT osakonnast. Meiliaadressid luuakse põhimõttel eesnimi.perenimi@artun.ee.

Foorum on EKA avalik internetifoorum, kus vahetatakse kõiksugust omavahelist ja avalikku infot tasuta kassipoegadest kuni korterikaaslaste otsinguteni, samuti saadetakse foorumi kaudu paljude kultuurisündmuste uudiseid. Foorumiga saavad liituda kõik huvilised ka väljaspool EKAt. Kirja saatmiseks foorumisse saada see aadressile foorum@artun.ee. Foorumi listi saab registreeruda aadressil: http://link.artun.ee/foorum_subscribe

ISIC-kaart = uksekaart (mitte ISIC pangakaart)

Üliõpilase staatust tõendab ISIC kaart, mida saavad taotleda kõik tudengid. Kaardi taotlemiseks mine aadressile minukool.ee. Keskkonda saab siseneda ID-kaardi või internetipanga paroolide abil.

Telli füüsiline kaart, sest füüsiline kaart toimib ka EKA uksekaardina. Füüsilise kaardi numbriga saad ISIC äppis aktiveerida tasuta virtuaalse kaardi. Füüsilise kaardi valmistamiseks kulub umbes 10 päeva. Kaardi valmimisest antakse teada e-posti teel ja selle saab kätte 1. korruse infolauast peasissepääsu juures. NB! Pankade poolt väljastatavad ISIC kaardid EKA maja uksekaardina ei toimi.

Kaardi kaotamise korral tuleb sellest teatada EKA infolauda, kus kaardi ligipääs majja suletakse. 

Nõustamine

Õppetööga seotud küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda oma õppekava juhi või õppespetsialisti poole.

Psühholoog-karjäärinõustaja juurde võib tulla rääkima kõigest, mis meeli painab. Ükski mure ei ole liiga tühine ja tulla võib ka siis, kui muret justkui ei olegi, vaid tahaks lihtsalt kellegagi rääkida. Aja kokkuleppimiseks palume eelnevalt ühendust võtta psühholoog-karjäärinõustaja Triin Juhansoniga.

E-post: triin.juhanson@artun.ee