Ülevaade

Kunstiakadeemia üliõpilasesindus hoolitseb selle eest, et tudengitel oleks produktiivseid ning põnevaid tegevusi ka väljaspool õppeaega.

Iganädalaselt saab end käia Kalev SPA-s soodushinnaga ujumas. Samuti tegutseb laulmishuvilistele EKA Kammerkoor. 

Traditsioonilised üritused, mida aasta jooksul korraldatakse, on sügise algul uusi tudengeid tervitav Rebastepidu, esimese semestri lõpus toimuv Jõulupidu, vaheajal Talvepäevad toredate talviste tegevustega väljaspool linna, Aastapäevaball veebruaris ning õppeaastat lõpetav Lõpupidu. Nende ürituste vahepeal toimuvad veel mitmed väiksemad ja suuremad üritused.

Esindus toetab tudengite osalemist ka väljaspool EKA-t toimuvatel tudengiüritustel nagu näiteks Tallinna tudengipäevad või Tudengite Suvepäevad.

Vaata siinsel lehel ringi, et end esinduse tegemistega täpsemalt kurssi viia ja jälgi tegemisi ka facebookis (www.facebook.com/esindus)!

Ühtlasi on üliõpilasesindus avatud kõigile headele ideedele, kuidas õppetööst kõrvale jäävat aega sisukamalt või põnevamalt täita. Ära karda ühendust võtta – yesindus@artun.ee!

Üliõpilasesinduse valimised 2017 on lõppenud ja uue EKA Üliõpilasesinduse liikmed selgunud.Uue esinduse liikmed on:Laura Pint, arhitektuur ja linnaplaneerimine Tiiu Lausmaa, maal Roman-Sten Tõnissoo, uusmeediaJohan Hallimäe, arhitektuur ja linnaplaneerimineHeleri Koltšin, sisearhitektuur Kaspar Kuldkepp, graafiline disain Keidy Säinas, tootedisain PALJU ÕNNE JA EDU UUELE ...

EKA TEKLITE TELLIMINE

Ole sa esmakursuslane või peagi lõpetamas, vilistlane või töötaja - EKA tekkel on au asi, mida kanda tähtsamatel ülikooliga seotud üritustel, tähtpäevadel ja muidu puhkudel!

EKA tekli tellimiseks võta ühendust yesindus@artun.ee