Ott Kikkase stipendiumid said Sigrid Luitsalu, Cathy Saarm ja Eva Volmerson

Eva Volmerson, Cathy Saarm ja Sigrid Luitsalu. Foto: Urmas Puhkan

2018/2019 õ.-a. Ott Kikkase stipendiumi saajateks on klaasikunsti osakonna magistrant Sigrid Luitsalu, keraamika osakonna magistrant Cathy Saarm ja keraamika osakonna III kursuse tudeng Eva Volmerson.

Palju õnne!

Ott Kikkase Sihtstipendium on rahaline toetus, mis on suunatud Eesti Kunstiakadeemia Disainiteaduskonna keraamika ja klaasikunsti eriala BA ja/või MA taseme tudengile. Stipendium on ellu kutsutud stipendiaadi õpingute, loomingulise tegevuse ja enesearendamise toetamiseks. Stipendiumi eesmärk on ka väärtustada autori- ja materjalikeskse loominguga tegelemist disainiteaduskonnas.

Sihtstipendiumi määramisel hinnatakse eelkõige noore
tarbekunstniku loomingulisust, kunstnikupositsiooni ning pühendumist erialaste materjalide ja tehnoloogiate katsetamisele ja kasutamisele unikaalteoste loomisel. Tunnustatakse kandidaate, kelle looming annab alust arvata, et tegu on Eesti tarbekunsti uusi ja olulisi ideid või lähenemisnurki lisavate noorte autoritega, kelle jätkamine professionaalse kunstnikuna on Eesti kultuuri seisukohalt oluline ning klaasikunsti ja/või keraamika erialade arengut rikastav.

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

KeraamikaKlaas