Parima Aksessuaaridisaini Tudengi preemia laureaat on Anari Västrik

Anari Västrik "beLEAF1", detail. Foto: Anari Västrik või Kelian Luisk
Anari Västrik_0process
Anari Västrik_MuSkin6
Anari Västrik_Vegea1
Anari Västriku disain. Foto: Anari Västrik ja Kelian Luisk

Eesti Kunstiakadeemia Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna Parima Aksessuaaridisaini Tudengi tunnustuse ja rahalise preemia pälvib magistrant Anari Västrik. 

Aksessuaari- ja köitedisaini osakond tunnustab Värstiku pühendumist erialastes õpingutes ning silmapaistvat loomingulist tööd. Anari Västrik kaitses käesoleval õppeaastal magistritööd “Application of Traditional Leather DecorationTechniques on Alternative Materials“ (juhendajaks EKA lektor Marta Moorats), andes teemakäsitluse ja põhjaliku uuringuga suure panuse osakonna edaspidisesse õppe- ja arendustöösse. 

Parima Aksessuaaridisain Tudengi preemia antakse igal aastal ühele bakalaureuse või magistri tudengile, äramärkimaks ning tunnustamaks üliõpilase silmapaistvat õppetööd ja erialast tegevust. Tegemist on ühekordse 500€ suuruse rahalise stipendiumiga, mis kuulutatakse välja õppeaasta lõpus. Tunnustus antakse sel aastal välja esmakordselt. 

Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna juhataja Stella Runnel sõnul on Anari Värstiku puhul tegu lootustandva ja eristuva noore disaineriga: “Anari on oma õpingutes olnud äärmiselt põhjalik – tal on suurepärane tehniline pagas ja materjalitunnetus. Anaril on tihtilugu n-ö tagataskust võtta väike vimpka, mis pakub eriala inimestele alati avastusrõõmu ja naudingut. ”

Lisainfo:
Triin Amur
Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna koordinaator
triin.amur@artun.ee

Stella Runnel
Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna juhataja
stella.runnel@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud