Pildigalerii: nädalavahetusel toimus meeleolukas ERKI Moeshow 2018 modellide casting

Laupäeval toimus Tallinnas Nautica keskuses ERKI Moeshow 2018 modellide casting. Kohale tulnud julgete seast valivad disainerid nüüd välja need, kes pääsevad sel aastal legendaarse moeshow lavale. Vaata galeriist, kes olid kohal ja mis castingul toimus!

Päeva koordineerinud ERKI korraldusmeeskonna liikme Kadri Vahari sõnul, oli castingu päev alates esimestest minutitest tihedalt tegemist täis. “Päeva jooksul käis meie juurest läbi umbes 100 kandidaati. Mõned neist ei tulnudki otseselt castingust osa võtma, vaid olid spontaansed, panid end kirja ja osalesid.” Vahar tõi välja, et standardid modellide osas on muutunud: “Otsitakse erinevat tüüpi inimesi, et oleks huvitavam ja usun, et nii mõnigi kandidaat, kes end nalja pärast kirja pani, üllatub, kui disainer nendega ühendust võtab ja enda tiimi kutsub.”

Castingul osalenud Stina-Eliza Sild ütles, et Eesti suurima moeetenduse ERKI lavale pääsemine oleks kindlasti tema elu üks meeldejäävamaid sündmusi: “Olen ERKIt jälginud juba pikka aega ja sellist võimalust oodanud. Täna olin juba varakult siin olemas.” Neiu on ka varasemalt modellindusega tegelenud: “Facebookis on sellised grupid, kus otsitakse inimesi pildistamistele ja moeshow’dele, sealt sain oma esimesed kogemused. Teen seda kõike küll rohkem enda lõbuks.”

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail ning lavale on astumas 21. noore moelooja kollektsioonid nii Eestist kui välismaalt. Käesoleval aastal puudutab moesündmus sotsiaalselt olulist teemat, juhtides inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Selleaastane ERKI Moeshow ametlik suurtoetaja on Nautica keskus.

Kaido Kabral_1
Kaido Kabral_2
Kaido Kabral_3
Kaido Kabral_4
Kaido Kabral_5
Kaido Kabral_6
Kaido Kabral_7
Kaido Kabral_8
Kaido Kabral_9
Kretel Kuusk1
Kretel Kuusk2
Kretel Kuusk3
Kretel Kuusk4
Kretel Kuusk5
Kretel Kuusk6
Kretel Kuusk7
Kretel Kuusk8
Kretel Kuusk9
Kretel Kuusk10
Kretel Kuusk11
Kretel Kuusk12
Kretel Kuusk13
Kretel Kuusk14
Kretel Kuusk15
Kretel Kuusk16
Kretel Kuusk17
Kretel Kuusk18
Kretel Kuusk19
Kretel Kuusk20
Kretel Kuusk21
Kretel Kuusk22
Kretel Kuusk23
Kretel Kuusk24
Kretel Kuusk25
Kretel Kuusk26
Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud