Registreerumine eelakadeemia kursustele on avatud


EKA eelakadeemia uued kursused avastavad põhjalikumalt unistuste eriala praktilist olemust ja õppeprotsessi. Eelakadeemia on ühtviisi ka hea võimalus valmistuda ülikooli sisseastumiskatseteks kui ka huviringi eest, et avardada oma loovmõtlemist. 

Eelakadeemiasse saavad registreeruda noored vanuses 16 kuni 26. Registreerumine kestab kuni kohti jagub. Head avastamist!


Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakadeemia
09.02.2021 — 27.04.2021

Kursus on mõeldud eelkõige neile, kes kaaluvad astuda Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise või sisearhitektuuri bakalaureuseõppesse. Kursusel käsitletakse valdkonna olulisimaid teemasid ja oskusi nagu ruumi tajumine, visandamine, visualiseerimine ja maketeerimine.

Juhendavad: Alina Nurmist, Margus Tammik, Urve Dzidzaria. Külalisõppejõud dekaan professor Andres Ojari ja sisearhitektuuri osakonna juhataja Tüüne-Kristin Vaikla.


Disaini eelakadeemia I
30.01.2021 — 20.02.2021

Disaini eelakadeemia I osa hõlmab teaduskonna kõikide erialade ühisosa, avades osalejale disaineri mõtteviisi ja eriala toetavaid põhioskusi. Tutvustatakse üldisemalt disaini, sh tänapäeva disaini probleeme, saadakse aimu kompositsiooni olemuslikust vajadusest, proovitakse kasutada pliiatsit kui kommunikatsioonivahendit ning õpitakse oma töid ja mõtteid esitlema.

Juhendavad: Merike Rehepapp, Aleksander Jakovlev, Kätlin Kaljuvee, Siim Jesper Varblane ja Rünno Kulver.


Vabade kunstide eelakadeemia
01.02.2021 — 14.02.2021

Vabade kunstide eelakadeemia programm pakub üldist ettevalmistust ja kunstipraktikaid, mis lähtuvad kaasaegse kunsti tegevusväljal toimuvast. Sellega paremaks suhestumiseks pöörame vabade kunstide eelakadeemias tähelepanu ka lähiajaloo kunsti ja kultuuri mõtestamisele ja tõlgendamisele.

Juhendavad: Madli Ehasalu, Saskia Järve, Lilli-Krõõt Repnau, Sten Saarits ja Marko Nautras.

Kohtumiseni Eesti Kunstiakadeemias!
EKA eelakadeemia

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud