Saadaval uued EKA kalenderteatmikud!

Valminud on Eesti Kunstiakadeemia 2016/17 õppeaasta kalenderteatmikud, mida saab soetada alates reedest, 26. augustist EKA raamatukogu laenutusletist, Estonia pst 7, III korrus. Esmakursuslastele on teatmikud tasuta ja teistele on hind 5 eurot.

Teatmikke on valikus kahte erinevat värvi kilekaantega – punased või sinised. Trükised sisaldavad kasulikku infot EKA õppekorralduse ja elu-olu kohta ja kiireid vajalikke kontakte, akadeemilist kalendrit ning olulisi tähtpäevi ja -aegu. Sisuleheküljed on jäetud enamjaolt puhtaks, mis võimaldab kasutada seda ka visandikaustikuna ning jätab kuupäevade ala paindlikuks, vastavalt igaühe päevakava tihedusele. Tähtpäevad on tähistatud silmatorkavalt – et mitte öelda plahvatuslikult – et ükski oluline tähtaeg ja riigipüha ei jääks märkamata. Kilekaantel on servataskud, kuhu saab toppida visiitkaarte, märkmeid või ostutshekke jmt. Teatmike mõõt on mõnusalt kompaktne – postkaardi suurune – ja nii mahub see ka taskusse juhuks, kui kotti kaasas ei kanna.

Esmakursuslased saavad oma teatmikud kätte sissejuhataval nädalal ja/või aktusel.

Koostaja: Solveig Jahnke
Kujundajad: Pärtel Eelmere ja Maren Poel
Kaastöö: Elvira Mutt, Sandra Sule, Maria Aasma, Maria Jäärats, Triin Krünberg, Svetlana Lesment, Keiu Krikmann ja Üliõpilasesindus
Trükikoda: Tallinna Raamatutrükikoda
Kaaned: Prolexplast OÜ
Sisuteksti font: “Arvo”, autor Anton Koovit
Kalendri font: Metal Lord, autor Typodermic Fonts Inc.
Paber: Munken Print White 90g

Kogus on piiratud! Rõõmsat kasutamist!