Rahvusvaheline Tallinn Summer Academy 2018 ootab osalema! Registreerimine 6. maini!

2018. aasta augustis toimub Eesti Kunstiakadeemia teine rahvusvaheline suveakadeemia Tallinn Summer Academy of Art, Design and Architecture – Presence & Possibilities, mis koondab erinevate visuaalkultuuri teadus-ja loomevaldkondade kursuseid. Keskendudutakse innovaatilistele, lahendusi otsivatele ja aktuaalsetele teemadele – looduskeskkonna ja inimese koostöö looduses, teede ja liikluse kaardistamine avaliku ruumi investeeringute tõhustamise jaoks, Eesti kunstielu regionaalses ning rahvusvahelises kontekstis, uute savi 3D trükkimise ja kasutamise võimaluste arendamine, rariteetse käsitöö oskuse toomine Eestisse haute couture esemete restaureerimise läbi, pilk tuleviku interaktsioonidisaini, UXi võimalused brandingu efektiivsuse tõstmiseks ja masinate loodud pildid fotograafia diskursuses. Suveakadeemiasse on võimalik registreeruda 6. maini!

2018 Tallinn Summer Academy kursused on:

Clay 3D Printing
Numbers and Cognition in Urban Environment
The Contemporary Art Field in Estonia
Flooded Summer School
Short Photography and Image-making course
How to Develop User Experience (UX) as a Key Component of Branding
The Anatomy of Couture
Wood and Design
Interaction Design Tomorrow

Suveakadeemia õppejõududeks ja koolitajateks on EKA ja partnerülikoolide juhtivõppejõud, teadurid ja kunstnikud. Vaata kursuste kohta ja registreeru meie rahvusvahelise suveakadeemia kodulehelt: https://www.artun.ee/summeracademy/

NB! Tasuta kursustele saavad registreeruda ainult tudengid (ei pea olema EKAst).

 

EKA rahvusvaheline suvekool toimub projekti “Tallinn Summer Academy of Art, Design and Architecture – Presence & Possibilities” raames. Projekti rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond summas 49 174,57 eurot.

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Avatud akadeemia