STARTUN programm

Kõik EKA tudengid saavad osaleda individuaalses ettevõtlusprogrammis STARTUN.

Programmi aeg ja kestvus lepitakse iga osalejaga eraldi kokku. Programmi eesmärk on aidata tudengitel siseneda ettevõtlusmaailma, et toetada nende võimekust erialatöö leidmisel pärast õpinguid.

Programm sisaldab tudengi(meeskonna) ettevõtlustegevuse hetkeolukorra kaardistamist, kõige kasumlikuma ärimudeli väljaselgitamist ja alustamisstrateegia (turule sisenemise strateegia) väljakujundamist. Edaspidi ettevõtte tegevuse arengustreateegia väljakujundamist.

Muuhulgas aitab nõustaja turunduse ja müügi planeerimises ning raamatupidamisega alustamises ja üldistes juriidilistes küsimustes. Lisaks on võimalus saada nõu äriplaani koostamiseks ja rahastuse taotlemiseks. Vajadusel korraldab nõustaja kohtumise erialavaldkonna mentoriga.

Koos nõustajaga vaadatakse üle EKA sees toimuvad ettevõtlusloengud, hackathonid, seminarid ja koolitused, kus EKA tudengitel on võimalik osaleda ja toetada vajalike teadmiste ja oskuste omandamist STARTUN programmi läbimiseks.

STARTUN TEEB KOOSTÖÖD

EKAl on häid koostööpartnereid. Kõik STARTUN programmi sisenejad saavad võimaluse osaleda ingliskeelses ülikoolideüleses äriideede arendusprogrammis STARTERcreative, mis algab igal semestril Loomehäkiga.  Igal aastal on EKA üheks korraldajaks Garage48 Hardware & Arts häketonil, kuhu EKA tudengitel on võimalik tasuta kohtadele kandideerida. EKA tudengid/vilistlased saavad lisaks soodustingimustel rentida tööpinda/töökeskkonda SpringHubis ja LoovEesti poolt pakutavates programmides PESA või PESA+.

Võta minuga ühendust ja lepime kohtumise aja kokku.

Kelli Turmann

kelli.turmann@artun.ee

Jälgi ettevõtlusalaseid teemasid EKA STARTUN.EE ettevõtlusportaalis Facebookis ja Instagramis!

 

Nõustamine toimub:

EKA teadus- ja arendusosakonnas

Estonia pst 7

ruumis 512

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne
Startun_kirja_alus_150-01
EduTegu_Starter_logo_Tumehall_DarkGray_RGB.pdf
19023675_1578256172186208_8287781251957459050_o

Kelli Turmann

_MG_4838_1

Ettevõtluskonsultant/Entrepreneurship Consultant

6267 345

kelli.turmann@artun.ee