STARTERcreative ideede arendusprogramm

Osale 5 ülikooli ühises loomeettevõtluse äriideede õppeprogrammis STARTERcreative (tunnistus väärt 2 EAPd)  ja õpi kõike, mida vajad selleks, et teha oma idee teoks!Aitame Sul leida meeskonna ideele hea ärimudeli ning teeme selgeks kõik ettevõtluse põhioskused.Osalemine on tasuta ega eelda eelteadmisi ettevõtlusest. Töö toimub inglise keeles ja meeskondades, kuid liituda võid ka üksinda.Edu ja Tegu programmi „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel“ tegevusi toetatakse EL Sotsiaalfondist.

www.facebook.com/ETstartercreative/

Liitu siin – www.starteridea.ee

Mida pakume:

  • 3-kuulist äriideede arendusprogrammi (koolitused, workshop’id, juhendajad) väärtusega 5000 €
  • Juurdepääsu kohalike ja rahvusvahelistele ärikontaktidele
  • Meeskonnatöö kogemust
  • Rohkelt üritusi ja häid ettevõtjatest esinejaid programmis osalejatele (sh matchmaking events)
  • Abi oma idee arendamisel reaalseks äriks
  • Mentortuge ja nõustamist parimatelt loomevaldkonna ekspertidelt
  • Viie ülikooli ühendatud kompetentse
  • Auhindu ja ligipääsu edasistele arenguprogrammidele

STARTERcreative toimub Haridus- ja teadusministeeriumi ellukutsutud ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames ja on rahastatud Euroopa Liidu sotsiaalarengu fondist

2017 sügisprogramm

Kõik worksopid/loengud kl 17.00-19.30

19. september: STARTERcreative KICK OFF. Loomemajanduse väljakutsed, ärimudelid ja eripärad. Ideede tutvustamine ja meeskondade loomine.

20. september: Juhtimine ja meeskonnatöö. Kuidas meeskonnad toimivad? Mis võib minna valesti ja mis kasu on juhtimisest? Meeskondade loomise teine sessioon.

26. september: Kuidas luua ärimudeleid? Mis on ärimudeleid? Mis kasu neist on? Millised on ärimudeli komponedid ja kuidas nad tervikuks kokku panna?

27. september: Kuidas koostada väärtuspakkumist? Kes on meie klient? Mida me talle pakume? Ning kuidas seda õigesti kirja panna?

10. oktoober: Prototüüpimise ja disaini töötuba. Milline näeb välja toote- ja teenuse arenduse protsess? Milliseid töövahendeid selleks kasutada?

26. oktoober: Idufirmade kiirkohting. Suurim mentordamissündmus Eestis. Tule ja vestle enam kui 50 eksperdiga ja küsi tagasisidet oma ideele.

31. oktoober: Turunduse ja müügi põhitõed. Alustavatel ettevõtetel on harva piisavalt ressursse oma idee ehitamiseks. Kuidas saada nähtavust, kui su eelarve on null. Kuidas teha müüki, kui keegi ei tunne sind?

6. november: Alustava ettevõtte rahastamine. Mida pead teadma rahaasjadest, kui hakkad ehitama oma esimest ettevõtet? Raamatupidajat pole esimese hooga vaja palgata, kuid on mõned põhitõed, mida tuleks meeles pidada.

20. november: Intellektuaalomand ja juriidilised küsimused. Mida peab alustav ettevõtja teadma intellektuaalomandi ja juurdiiliste küsimuste kohta?

21. november: Liftikõne koolitus. Kuidas esitleda oma ideed inimestele, kes sind ei tunne? Kuidas võita neid enda poolele ja teha neist toetajad, kliendid või investorid?

6. detsember: STARTERcreative Demo Day. Esitle oma ideed ekspertidest koonevale žüriile ja võida erinevaid auhindu programmi sponsoritelt.

__thumb_-2-EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_õige
starteridea.ee
edutegu_starter_logo_lilla_purple_rgb-pdf
htm-logo
STARTERcreative ja STARTERtech 2017 sügisprogramm
sügis_TALLINN voldik_2(2)

Registreeru/Register

Programmi partnerid

Tallinna Ülikool

Eesti Kunstiakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Estonian Business School

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Maaülikool

 

 

Kelli Turmann

_MG_4838_1

Ettevõtluskonsultant/Entrepreneurship Consultant

6267 345

kelli.turmann@artun.ee